Romantyczny Dawid Kwiatkowski w ESKA Live. Takiego wykonania Bez Ciebie jeszcze nie było!

2021-10-28 13:37
Dawid Kwiatkowski w obiektywie, podczas koncertu w ESKA Live!
Autor: TOMASZ RADZIK

Dawid Kwiatkowski zagrał specjalny koncert w ramach cyklu ESKA Live. Podczas występu zaśpiewał między innymi Bez Ciebie, czyli jeden z największych polskich hitów tego roku. To jednak wyjątkowe i romantyczne wykonanie, które z pewnością spodoba się nie tylko fanom młodego artysty. Zobacz występ Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych młodych piosenkarzy. Od lat porywa tłumy nastolatek, ale 2021 był dla niego przełomowy, ponieważ postanowił zmienić swój wizerunek oraz kierunek muzyczny. Z powodzeniem, ponieważ Bez Ciebie, czyli pierwszy singiel promujący nową płytę, okazał się wielkim hitem. Teraz Dawid Kwiatkowski zagrał specjalny koncert w ramach naszego cyklu ESKA Live. To właśnie tam w niezwykle romantyczny sposób wykonał swój tegoroczny przebój. To występ, który z pewnością zauroczy wiele osób. Zachwyceni będą nie tylko wierni fani Dawida Kwiatkowskiego. Nagranie można zobaczyć niżej. Dostępny jest także cały koncert Dawida Kwiatkowskiego w ramach ESKA Live. Można go obejrzeć TUTAJ.

Dawid Kwiatkowski z piosenką Bez ciebie. Romantyczna wersja w ESKA Live!

ESKA Live - nadchodzące koncerty

ESKA Live to cykl koncertów gwiazd, którzy specjalnie dla nas śpiewają swoje największe hity oraz przeboje zagranicznych gwiazd. Za nami już kilka wyjątkowych koncertów, ale przed nami równie dobre. Już wkrótce na naszej scenie pojawią się między innymi Alicja Szemplińska oraz Sara James.

ESKA Live - koncerty

Shanguy w ESKA Live - 14 września 2021

Smolasty w ESKA Live - 28 września 2021

Daria w ESKA Live - 12 października 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze