Roksana Węgiel wyjawiła całą prawdę! Fani są z niej dumni i liczą na więcej

2021-05-11 12:24 Ewelina Kulasza
Roksana Węgiel
Autor: TRICOLORS/East News

Roksana Węgiel to nie tylko piosenkarka, ale także idolka wielu nastolatek. To właśnie ona pokazuje, że nie warto się poddawać, tylko dumnie realizować swoje marzenia i plany. Teraz młoda wokalistka próbuje swoich sił w tanecznym show i zdecydowała się wyjawić swoim fanom całą prawdę. Zaskoczyła ich tym wyznaniem?

Roksana Węgiel wyjawiła całą prawdę! O co dokładnie chodzi? Roksana Węgiel to idolka wielu nastolatek. Nie tylko inspiruje modowymi stylizacjami, ale także zaraża uśmiechem i pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pomimo młodego wieku, godzi obowiązki szkolne z karierą, a do tego ma też czas dla siebie i bliskich. Ostatnio uczestniczyła w Pierwszej Komunii Świętej swojego brata Maksymiliana, a fani zasypali ją wieloma pozytywnymi komentarzami, które dotyczyły jej stylizacji. Co więcej, Roxie intensywnie pracuje na planie tanecznego show Dance Dance Dance. Razem ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak idą po zwycięstwo, dlatego wyciskają z siebie jak najwięcej energii, aby potem na parkiecie wypaść jak najlepiej.

Dance Dance Dance powoli zbliża się do końca. Przed nami ostatni odcinek, czyli finał podczas którego dowiemy się kto wygrał trzecią edycję show. O pierwsze miejsce walczyć będą duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, a także Ania Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka. Kto wygra? Tego dowiemy się już w sobotę 15 maja.

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną

Roksana Węgiel - Dance Dance Dance

Roksana Węgiel to bez dwóch zdań faworytka trzeciej edycji Dance Dance Dance. Choć były łzy, smutek i momenty zwątpienia, to pokazała wszystkim na co ją stać. Dziś jest finalistką show i niebawem będzie walczyć o wygraną. W półfinale wszyscy widzowie mogli zobaczyć tańczącą Roxie do hitu z 2016 roku - The Greatest z repertuaru Sia. Młoda gwiazda w energiczny, a także emocjonalny sposób zaprezentowała zaskakujący taniec do singla z gatunku electropop. Choć od sobotniego odcinka minęło trochę czasu, to o występie Roksany Węgiel mówi się do dziś, a w dodatku podbija on kartę YouTube na czasie! Piosenkarka zdradziła również swoim fanom całą prawdę na temat ostatniego występu, czym zaskoczyła wszystkich:

To był jeden z moich najbardziej autentycznych występów.❤️Chyba pierwszy raz przekazałam tyle emocji na scenie. Bardzo utożsamiam się z tą piosenką nie musiałam nic grać, byłam po prostu sobą

Półfinałowa solówka Roksany Węgiel wzbudziła we wszystkich ogromne emocje. Każdy jest z niej niesamowicie dumny i chce więcej, nawet jej koleżanka z programu, z którą do tej pory rywalizowała - Ola Nowak. Poniżej możecie zobaczyć, jak fantastycznie młoda artystka radzi sobie na parkiecie. Zwycięstwo ma w kieszeni? Oceńcie sami!

Najnowsze