Ola Nowak - wiek, wzrost, chłopak, piosenka, siostra, wykształcenie, kariera, Instagram

2021-05-01 21:02 Ewelina Kulasza
Ola Nowak
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Kim jest Ola Nowak? To mega popularna influencerka w naszym kraju! To ona czaruje swoimi zdjęciami na Instagramie i pokazuje, że warto spełniać swoje marzenia. Najważniejsze informacje na jej temat takie jak wzrost, wiek, wykształcenie i nie tylko, znajdziecie w tym artykule. Poznajcie Olę bliżej!

Ola Nowak - kim jest? To ciekawi każdego z was, dlatego najważniejsze informacje na jej temat znajdzie w tym artykule. Ola Nowak to dziewczyna pełna pasji, uśmiechu i energii. To idolka wielu nastolatek, a także ikona mody dla niejednej młodej dziewczyny. To także inspiracja, jeśli chodzi o podróże i wiele innych ciekawych, lifestylowych rzeczy. Influencerka pochodzi z Nowego Sącza, jednak wyjeżdżając na studia zdecydowała się układać swoje życie dalej w Warszawie. Choć była zwykłą dziewczyną, zaczęła podążać odważnie za swoimi marzeniami i dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych gwiazd internetu. Jak to zrobiła?

Kariera w życiu Oli Nowak nie spadła z nieba tak po prostu. Dziewczyna musiała sobie na wszystko zapracować i choć czasem nie było łatwo, dzisiaj jest jedną z popularniejszych influencerek w naszym kraju. Zaczynała od swojego kanału na platformie YouTube, gdzie umieszczała zabawne wideo, a następnie nagrywała materiały z grupą Abstra. Następnie razem z Nadią Długosz współprowadziła kanał BEKSY, jednak jakiś czas temu zakończyła ten etap w swoim życiu i zaczęła prężnie rozwijać karierę solo na Instagramie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Ola Nowak - wiek

Ile lat ma Ola Nowak? Influencerka urodziła się 25 maja 1995 roku. Jak można łatwo obliczyć, Ola będzie świętowała w 2021 roku swoje 26 urodziny.

Ola Nowak - wzrost

Jakiego wzrostu jest Ola Nowak? W sieci niestety nie znajdziemy dokładnej odpowiedzi na to pytanie. Oglądając jednak jej zdjęcia, możemy sądzić, że dziewczyna jest średniego wzrostu.

Ola Nowak - chłopak

Czy Ola Nowak ma chłopaka? Choć influencerka często dzieli się swoim życiem prywatnym, to nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie. Kiedy Ola była we wcześniejszym związku, jej obserwatorzy mogli oglądać ich wspólne chwile uwiecznione na zdjęciach. Czy obecnie serce Oli jest zajęte? Póki co, nic nie wiemy na ten temat - bacznie ją obserwujcie!

Ola Nowak - piosenka

Ola Nowak od zawsze interesuje się muzyką. Niedawno spełniła swoje marzenie i nagrała piosenkę - Extraordinary Love. Ola miała okazję zaprezentować nie tylko swój talent taneczny, ale także wokalny. Influencerka zaśpiewała kawałek do projektu realizowanego z marką kosmetyczną Maybelline. Dodatkowo wystąpiła na spocie reklamowym wraz z innymi influencerkami z branży Beauty - między innymi z Wersow, Klatex, a także Leną Moonlight. 

Ola Nowak - siostra

Jak się okazuje, Ola Nowak nie jest jedynaczką. Ma starszą siostrę Justynę, która również jest popularną influencerką w sieci. Jednak jej specjałem nie jest moda, a kuchnia. Justyna świetnie gotuje, a następnie umieszcza w mediach zdjęcia swoich pysznych potraw. Dziewczyny mają świetny kontakt ze swoimi rodzicami, z którymi odwiedzają się przynajmniej raz w miesiącu - raz dziewczyny jeżdżą do nich do Nowego Sącza, a raz rodzice przyjeżdżają do nich do Warszawy.

Ola Nowak - wykształcenie

Kim Ola Nowak jest z wykształcenia? Jak się okazuje po edukacji w liceum, influencerka postanowiła pójść na dziennikarskie studia do Warszawy. Dziewczyna studiowała, a jednocześnie rozwijała swoją karierę w sieci - najpierw na YouTube.

Ola Nowak - kariera

Ola Nowak krok po kroku budowała swoją pozycję w mediach. Najpierw nagrywała materiały YouTube, a potem zdecydowała się całkowicie skupić na Instagramie. Teraz nie tylko publikuje tam przepiękne zdjęcia, ale także InstaStories, które są chętnie oglądane przez jej obserwatorów. Ola Nowak jest również znaną TikTokerką, a jej taneczne filmiki rządzą w aplikacji i zdobywają ogromną popularność - nawet na świecie! Ola Nowak była także gościem specjalnym w programie Top Model, a nawet wystąpiła w produkcji u Reżysera Życia. Co ciekawe, Ola Nowak przyjaźni się z koleżanką po fachu - Wersow.

Ola Nowak - Instagram

Ola Nowak to jedna z popularniejszych instagramerek w naszym kraju. Obserwuje ją ponad 1,5 mln osób i co ciekawe ta liczba wciąż rośnie! Znajdziecie ją w aplikacji bez problemu, wpisując w lupkę po prostu jej imię i nazwisko.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz
Najnowsze