Oliwia Górniak - kim jest koleżanka Roksany Węgiel? Dziewczyny wystąpią w Dance Dance Dance

2021-03-26 11:46 Ewelina Kulasza
Oliwia Górniak
Autor: fot. TVP

Trzecia edycja Dance Dance Dance wystartowała wiosną tego roku! Kogo zobaczymy na parkiecie? Jak się okazuje, największą gwiazdą tej edycji jest Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018. Kim jest zatem Oliwia Górniak, która występuje z nią na scenie? To koleżanka młodej piosenkarki. Sprawdźcie co musicie o niej wiedzieć.

Oliwia Górniak - kim jest koleżanka Roksany Węgiel? To ciekawi każdego z was. Nie od dziś wiadomo, że Roksana Węgiel otacza się pozytywnymi ludźmi. Jedną z jej koleżanek jest właśnie Oliwia Górniak, z którą w ostatnim czasie zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 dodaje sporo InstaStories. Głównie są to nagrania z Warszawy, kiedy to we dwie wracają z nagrań lub idą na trening. Choć nikt nie znał przez dłuższy czas szczegółów na ten temat, to udostępnione wideo dały wielu osobom do myślenia i zaczęli podejrzewać, że coś się święci. Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że Roksana Węgiel jest jedną z uczestniczek tanecznego programu TVP2 - Dance Dance Dance, jednak nie było do końca wiadomo, kto został jej tanecznym partnerem.

Śledząc Roksanę Węgiel na InstaStories można było się domyślać, że to właśnie koleżanka Oliwia Górniak została jej taneczną partnerką. Te informacje oficjalnie zostały potwierdzone przed emisją show i przez samą artystkę. Roxie zawsze oznacza swoją kumpelę na Instagramie i widać, że sporo dzieje się na ich treningach. Kim jest Oliwia Górniak? Poznajcie ją bliżej.

Oliwia Górniak - kim jest koleżanka Roksany Węgiel?

Oliwia Górniak to koleżanka Roksany Węgiel. Sądząc po jej social mediach, a dokładniej po bio na Instagramie, można domyślać się, że w 2021 roku skończy 17 lat, czyli jest o rok starsza od Roxie. Oliwia uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, gdzie również mieszka. Co ciekawe, uwielbia taniec i ma na swoim koncie kilka osiągnięć w tym temacie. Oliwię możecie znaleźć na Insatgramie, gdzie bardzo często się udziela. Warto również dodać, że ten taneczny duet stał się numer jeden widzów. Czy Roxie i Oliwia wygrają Dance Dance Dance? Tego dowiemy się z pewnością niedługo!

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!
Najnowsze