Ola Nowak odpadła z Dance Dance Dance, ale nie przestaje tańczyć. Teraz zaskoczy jeszcze bardziej?!

2021-05-11 9:19 Ewelina Kulasza
Ola Nowak
Autor: WBF

Taneczne show Dance Dance Dance, powoli zbliża się do końca. Na widzów czeka finał, w którym zabraknie jednej z faworytek, czyli Oli Nowak. Choć fani jej występów i energii są tym faktem załamani, mogą być teraz spokojni. Ola nie przestała tańczyć i robi to dalej! Teraz ma dla wszystkich kolejną niespodziankę, która zbliża się wielkimi krokami!

Ola Nowak to dziewczyna petarda! Wszędzie jej pełno i zawsze jest o niej głośno. Nic dziwnego - nie tylko świetnie prezentuje się nie zdjęciach, ale także dobrze tańczy, odgrywa role aktorskie, a nawet śpiewa. Przypomnijmy, że jednym ze spełnionych marzeń influencerki jest nagranie piosenki EXTRAORDINARY LOVE, która pojawiła się w spocie reklamowym marki Maybelline, a w dodatku była hitem na TikToku! Oprócz tego Ola wystąpiła w produkcjach Reżysera Życia na YouTube, a także widzowie mogli oglądać jej zmagania w Dance Dance Dance. Influencerka była jedną z faworytek tanecznego show, lecz niestety w półfinale musiała opuścić program.

Choć od sobotniego odcinka minęło już trochę czasu, widzowie nadal nie mogą pogodzić się z decyzją jurorów. Każdy taniec Oli Nowak - czy w duecie z Damianem Kordasem, czy też solo, był na językach widzów przez długi czas. Mimo iż nie zobaczymy jej walczącej o pierwsze miejsce na parkiecie, to jedno jest pewne - Ola Nowak nie przestała tańczyć i robi to dalej!

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerósł uczestników

Ola Nowak - nowy taneczny projekt

Jeśli myśleliście, że Ola Nowak po odejściu z Dance Dance Dance przestanie tańczyć, to byliście w błędzie. Influencerka na InstaStories pochwaliła się nagraniami zza kulis, na których widać jak nie tylko jest malowana i czesana, ale także jak tańczy. Obok niej znalazły się inne wpływowe dziewczyny z sieci, między innymi Angelika Mucha (Little Monster), Zaklina Ta Dinh, Kinga Sawczuk oraz Lena Moonlight. Na stories został oznaczony również Reżyser Życia, który najprawdopodobniej odpowiada za kręcenie klipu. Co ciekawe, nowy projekt taneczno-muzyczny powstaje w Weles Bar. Co to takiego? Na ten moment nie wiemy co tworzą najpopularniejsze influencerki w naszym kraju. Być może szykuje się nowy hit 2021 roku? Czekamy na efekt końcowy z niecierpliwością!

Najnowsze