Roksana Węgiel o ocenach w szkole, nauce, planach na przyszłość i filmie Tajemniczy Ogród!

2020-10-15 15:42 Rafał Wróblewski
Roksana Węgiel o ocenach w szkole, planach na przyszłość i filmie Tajemniczy Ogród!
Autor: ESKA.pl Roksana Węgiel o ocenach w szkole, planach na przyszłość i filmie Tajemniczy Ogród!

Roksana Węgiel jest autorką i wykonawczynią utworu Tajemnice, który promuje film Tajemniczy Ogród. Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2018 gościła w naszym studio i opowiedziała o tym niezwykłym projekcie. Zdradziła nam również, jak radzi sobie w szkole, nad jakim materiałem aktualnie pracuje i co sądzi o Ali Tracz na Eurowizji Junior. Obejrzyjcie wideo już teraz na ESKA.pl.

Tajemnice - Roksany Węgiel to nowy utwór promujący najnowszą adaptację Tajemniczego Ogrodu. W polskiej wersji językowej usłyszymy Roksanę Węgiel, Wojciecha Malajkata oraz Antka Scardinę. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce, ale skrojony na miarę współczesnego widza, czyli Tajemniczy Ogród wejdzie do kin 16 października. Roksana Węgiel właśnie z tej okazji gościła w naszym ESKOWYM studio. Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2018 opowiedziała o tym wyjątkowym projekcie. 15-letnia gwiazda zdradziła nam również, jakie oceny ma w szkole, jak wygląda jej zdalne nauczanie, nad jakim materiałem aktualnie pracuje i co sądzi o Ali Tracz na Eurowizji Junior. Obejrzyjcie wywiad wideo już teraz na ESKA.pl. 

Roksana Węgiel o filmie Tajemniczy Ogród, ocenach w szkole i planach na przyszłość

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tajemnice to najnowszy singiel Roksany. Utwór skomponowany został przez Marcina Pawłowskiego (Pawbeats), a za tekst piosenki odpowiada sama Roksana oraz Marcin Pawłowski i Bartosz Zimiński powstał specjalnie do filmu Tajemniczy Ogród.

Tajemniczy Ogród - film

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

Najnowsze