Ala Tracz WYGRA Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel o warunku, który musi być spełniony

2020-10-15 12:19 Rafał Wróblewski
Ala Tracz WYGRA Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski [WYWIAD]
Autor: Roksana Węgiel / ESKA / Ala Tracz TVP Ala Tracz WYGRA Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski [WYWIAD]

Ala Tracz już 29 listopada 2020 stanie na wielkiej scenie, by zaprezentować się widzom w Europie. Zaśpiewa utwór I'll Be Standing, który zbiera świetne opinie internautów. A co o utworze sądzi Roksana Wegiel, czyli zwyciężczyni tego samego konkursu z 2018 roku? Czy podoba jej się piosenka Polski na Eurowizję Junior? Odpowiedzi na te pytania w wideo na ESKA.pl!

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel zdradziła nam, co się musi wydarzyć, by Polska trzeci rok z rzędu świętowała tak duży sukces. Jak się okazuje warunek, który powinien zostać spełniony jest banalny. Roxie, która swoją drogą zapoczątkowała naszą dobrą serię w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gościła w naszym ESKOWYM studio i opowiedziała również o tym, jak bardzo podoba jej się piosenka I'll Be Standing. Właśnie ten utwór Ala Tracz zaśpiewa widzom w całej Europie. Singiel skomponował Gromee i jego małżonka, Sara Chmiel-Gromala. W trakcie rozmowy nie zabrakło gratulacji dla tej pary, która powitała na świecie córkę Helenkę! Zobaczcie wideo poniżej.

Roksana Węgiel o Ali Tracz - Eurowizja Junior 2020

Roksana Węgiel wspomaga polskich artystów, którzy walczą o międzynarodowe sukcesy, tak bardzo i mocno, jak tylko to możliwe. Teraz ma ogromną nadzieję, że Ala Tracz wygra Eurowizję Junior. W rozmowie z Rafałem Wróblewskim powiedziała jednak, że by tak się stało, trzeba będzie spełnić jeden ważny warunek:

Myślę, że będzie do trzech razy sztuka, jeśli Ala dostanie takie samo wsparcie, jak ja i Viki Gabor. 

- powiedziała Roxie. Mowa oczywiście o wsparciu, które można udzielić głosując na piosenkę Ali Tracz, gdy tylko ruszy eurowizyjne głosowanie. Roksana Węgiel powiedziała ESKA.pl, również, co sądzi o piosence I'll Be Standing. 

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypadła mi bardzo do gustu. Kozak piosenka, naprawdę bardzo mi się podoba!

Najnowsze