Roksana Węgiel UJAWNIA, kiedy nowa piosenka i co wiadomo o drugiej płycie [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel zdradza, kiedy nowa piosenka i co wiadomo o drugiej płycie [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.pl Roksana Węgiel zdradza, kiedy nowa piosenka i co wiadomo o drugiej płycie [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel wróciła z piosenką Tajemnice, ale nie jest to ostatnie słowo naszej dumy na muzycznym rynku. W rozmowie na ESKA.pl, zdradziła, kiedy pojawi się nowy numer i co z drugą studyjną płytą! Obejrzyjcie wideo już teraz.

Roksana Węgiel jest artystką, na której single słuchacze zawsze czekają z dużą niecierpliwością. Gdy tylko wokalistka wrzuci do sieci zdjęcie ze studia nagraniowego, miłośnicy jej talentu odliczają, nie mogą się doczekać i dopytują, kiedy nastąpi premiera nowego utworu. Tak było i tym razem. Roxie wrzuciła na InstaStories zdjęcie z kabiny w studio nagraniowym a fani momentalnie zalali ją wiadomościami. Roksana gościła w ESCE i opowiedziała o aktywnym i pracowitym czasie, ale również zdradziła plany na przyszłość. Uwzględniła w nich premierę nowej piosenki, a nawet pracę nad drugim albumem! 

Chcę, żeby ta płyta była moja. Żeby to było coś, z czym chcę się utożsamić. Muszę wszystko sobie ułożyć w głowie, przemyśleć. Nie wiem, kiedy można się spodziewać premiery albumu.

Roksana Węgiel - piosenka 2020

Roksana Węgiel w październiku 2020 wydała utwór Tajemnice będący częścią filmu zatytułowanego Tajemniczy Ogród. Roxie stworzyła ten magiczny numer we współpracy z Marcinem Pawłowskim i Bartoszem Zimińskim. Ostatni oficjalny singiel z płyty pojawił się z teledyskiem w listopadzie 2019. Łatwo wyliczyć, że od tamtego czasu minęło już ponad 10 miesięcy, więc nic dziwnego, że fani zaczęli się niecierpliwić. Na szczęście ich oczekiwanie oraz testowanie cierpliwości nie potrwa już długo! Kiedy nowa piosenka Roksany Węgiel? Zobaczcie rozmowę poniżej:

Roksana Węgiel zdradza, kiedy nowa piosenka i co wiadomo o drugiej płycie [TYLKO U NAS]
Najnowsze