Robbie Williams

i

Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Robbie Williams wystąpi w Polsce w 2023 roku. Artysta da niesamowite show!

2023-01-26 13:04

Od czasu, jak Robbie Williams ogłosił nowe daty swojej europejskiej trasy koncertowej XXV, polscy fani mają prawdziwe powody do radości. Artysta, świętując 25-lecie solowej kariery, da w naszym kraju niepowtarzalne show. Po ile są bilety na koncert? Gdzie je kupić? Sprawdziliśmy!

Robbie Williams w Polsce 2023, to wydarzenie, na które czekają wszyscy fani artysty. Nowa trasa koncertowa rozpocznie się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech, a następnie obejmie takie europejskie miasta jak Paryż, Amsterdam, Berlin, Kraków i Barcelona. Będzie ona celebracją 25-lecia działalności artysty. Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta XXV, na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów. XXV już w pierwszym tygodniu po premierze notowała szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presley’a, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych. Po dodaniu albumów wydanych z formacją Take That, liczba brytyjskich numerów jeden w przypadku Williamsa rośnie aż do 19. Dzięki temu zajmuje on drugą lokatę w zestawieniu artystów cieszących się największą liczbą pierwszych miejsc w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę zarówno twórczość solową, jak i w zespole. Wyżej od Robbiego Williamsa jest tylko Paul McCartney.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Robbie Williams w Polsce 2023 - data i miejsce

Artysta zagra 12 marca 2023 roku w TAURON Arena Kraków. Koncert rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00.

Robbie Williams w Polsce 2023 - bilety

Bilety na wydarzenie można kupić na za pośrednictwem strony LiveNation.pl. Jeśli jeszcze ich nie kupiliście, warto się pospieszyć. Wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki.

  • Płyta - od 460 złotych
  • Trybuna 1 - od 690 złotych
  • Trybuna 2 - od 575 złotych
  • Trybuna 3 - od 460 złotych
  • Trybuna 4 - od 345 złotych
  • Trybuna 5 - od 290 złotych

The Weeknd w Polsce 2023! Bilety, data i miejsce koncertu