The Weeknd w Polsce 2023! Bilety, data i miejsce koncertu

i

Autor: The Canadian Press/Associated Press/East News The Weeknd - koncert w Polsce - bilety, miejsce, data

The Weeknd w Polsce 2023! Bilety, data i miejsce koncertu

2022-11-28 17:32

The Weeknd zagra w 2023 roku w Polsce! Artysta odwiedzi nasz kraj w ramach trasy After Hours Til Dawn Tour. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie w poniższym tekście.

The Weeknd z koncertem w Polsce! Diamentowy i wielokrotnie nagradzany artysta The Weeknd ogłosił dzisiaj nowe daty swojej trasy After Hours Til Dawn Tour na 2023 rok. Kolejny etap trasy rozpocznie się w sobotę 10 czerwca w Manchesterze w Wielkiej Brytanii na stadionie Etihad, z przystankami w Europie i Ameryce Łacińskiej w Sztokholmie, Amsterdamie, Meksyku, Rio de Janeiro i nie tylko, po czym zakończy się w Santiago w Chile w Niedziele, 15 października na Estadio Bicentenario de La Florida. Dodatkowe daty w 2023 zostaną ogłoszone wkrótce.Całkowicie wyprzedany koncert na stadionie w Ameryce Północnej okazał się niesamowitym sukcesem, bijąc rekordy frekwencji i przynosząc do tej pory ponad 130 milionów dolarów dochodu.

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

The Weeknd - kiedy i gdzie?

Muzyk zagra 9 sierpnia 2023 roku w Warszawie na PGE Narodowym.

The Weeknd na PGE Narodowy - bilety

Bilety pojawią się w sprzedaży:

  • 30.11 - Citi Handlowy przedsprzedaż
  • 1.12 - Ticketmaster przedsprzedaż
  • 2.12 - sprzedaż ogólna oraz VIP

The Weeknd - wyjątkowa trasa artysty

Ambasador Dobrej Woli Światowego Programu Żywnościowego Organizacji Narodów Zjednoczonych, Abel „The Weeknd” Tesfaye, ponownie będzie współpracować ze Światowym Programem Żywnościowym ONZ i przekaże fundusze z drugiej części trasy na Fundusz Humanitarny XO, który wspiera reakcję organizacji na globalny kryzys głodowy. 6 złotych z każdego biletu sprzedanego w Polsce zostanie przeznaczone na ten ważny cel. Podczas północnoamerykańskiej części trasy koncertowej fundusz zebrał pieniądze dzięki sprzedaży biletów, wpływom z zakupu ekskluzywnej koszulki koncertowej i bezpośredniej darowiźnie od The Weeknd w wysokości 500 000 dolarów. Do akcji przyłączył się sponsor trasy - firma Binance, która przekazała 2 miliony dolarów na fundusz oraz partnerzy korporacyjni The Weeknd, miejsca koncertów, zarząd World Food Program USA i sympatycy.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA

Pierwsza dotacja w wysokości 2 milionów dolarów zostanie przeznaczona na pomoc żywnościową i program żywieniowy dla najbardziej zagrożonych regionów Etiopii.Trasa jest uhonorowaniem albumu The Weeknd After Hours z 2020 roku (pochodzący z niego przebój „Blinding Lights” został nowym #1 na liście Billboard Hot 100 wszechczasów, wyprzedzając przebój Chubby Checker „The Twist” z 1960 roku), a także docenionego przez krytyków albumu Dawn FM, który ukazał się w styczniu 2022 roku. Kaytranada i Mike Dean dołączą do The Weeknd na wszystkich europejskich koncertach.Trasa After Hours Til Dawn jest wspierana przez Binance, globalny ekosystem blockchain stojący za największą na świecie giełdą kryptowalut, udostępniającą technologię Web 3.0 uczestnikom koncertów na całym świecie. Posiadacze biletów otrzymają pamiątkowe NFT, a także uzyskają dostęp do ekskluzywnej kolekcji NFT z trasy koncertowej The Weeknd, we współpracy z HXOUSE, centrum myśli i inkubatorem społeczności dla kreatywnych przedsiębiorców. Pięć procent zysków ze sprzedaży z nadchodzącej kolekcji koncertowej NFT zostanie przekazane na rzecz XO Humanitarian Fund.