Ray Dalton i Ronnie Ferrari w Domowym Graniu 2020! Koncerty z niespodziankami!

2020-05-20 15:20 RW
Ray Dalton i Ronnie Ferrari w Domowym Graniu 2020! Koncerty z niespodziankami!
Autor: Domowe Granie - ESKA.pl Ray Dalton i Ronnie Ferrari w Domowym Graniu 2020! Koncerty z niespodziankami!

Tęsknicie za koncertami? Nie możecie się doczekać aż sytuacja wróci do normalności, a co za tym idzie - imprezy masowe będą mogły się odbywać zgodnie z planem? Domowe Granie na ESKA.pl, za sprawą którego Wasi ulubieni artyści pojawiają się w Waszych pokojach! Kolejne osobistości muzycznego świata, które wystąpią specjalnie dla Was - ujawniamy już teraz!

Ray Dalton w Domowym Graniu 2020, to gwarancja muzycznych uniesień na najwyższym poziomie! Specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA swoje piosenki zaśpiewa artysta, który dał się poznać za sprawą megahitu Can't Hold Us, który osiem lat temu podbił wszystkie najważniejsze listy hitów. Mowa o singlu Macklemore'a z płyty The Heist. Ray Dalton, to również wokalista z gospelową przeszłością, który wyśpiewał i motywował słuchaczy w utworze Don't Worry we współpracy z norweskim duetem Madcon. Aktualnie jego solowy kawałek In My Bones walczy o Wasze głosy w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA

Ray Dalton to tylko jedna z gwiazd, którą mamy przyjemność ogłosić. W Domowym Graniu, tylko na ESKA.pl, pojawi się niespodziewane objawienie 2019 roku. Jego kawałek grany był na wszystkich imprezach od domówek po huczne zabawy w klubach. Mało tego już zawsze będzie dobrze odbierany na weselach. Mowa oczywiście o Ronnie Ferrari i jego spontanicznie nagranym utworze Ona by tak chciała. Ronnie na pewno zaskoczy i pokaże się od artystycznej strony!

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Domowe Granie 2020 - Ray Dalton i Ronnie Ferrari: kiedy koncert?

Domowe Granie nie zwalnia tempa i po koncercie Alicji Szemplińskiej, Toma Gregory'ego, Patryka Skoczyńskiego, Marcina Sójki i specjalnym secie Skytecha, czas na kolejną porcję koncertowych uniesień. Do waszego pokoju zawita Ray Dalton, a także Ronnie Ferrari! Kiedy oglądać ich występ w Domowym Graniu na ESKA.pl? Oto harmonogram:

  • Alicja Szemplińska, Zuza Jabłońska, Fanka i Bartek Kaszuba - Domowe Granie Memories - 20 maja 2020.
  • Ray Dalton w Domowym Graniu na ESKA.pl - 22 maja 2020.
  • Ronnie Ferrari w Domowym Graniu na ESKA.pl - 25 maja 2020.

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy.

Najnowsze