Przecieki matura próbna 2023 matematyka. Zadania wyciekły do internetu? Co będzie?

2022-09-28 13:55
Matura
Autor: pixabay.com

Przecieki matury próbnej z matematyki to coś, na co liczy wielu uczniów. Choć wszyscy doskonale wiedzą, że egzamin próbny nie ma dużego znaczenia i powinien być traktowany jako sprawdzenie własnej wiedzy, niektórym zależy na bardzo dobrym wyniku. Czy przed próbną maturą z matematyki 29.09.2022 pojawiły się przecieki?

Matura próbna 2023 z matematyki - przecieki pojawiły się w internecie? Maturzyści szukają informacji o zadaniach, z którymi będą musieli zmierzyć się w czwartek, 29 września 2022. W tym roku próbny egzamin maturalny odbywa się wcześniej, ponieważ nauczyciele i uczniowie chcą szybciej oswoić się z nową formułą obowiązującą od 2023 roku. Od miesięcy mówi się, że przyszłoroczna matura będzie o wiele trudniejsza niż wcześniejsze. Nic więc dziwnego, że maturzyści stresują się i liczą na łatwą pomoc. Choć próbny egzamin to tylko próba i nie ma żadnego wpływu na ukończenie szkoły, młodzieży zależy na dobrych wynikach. Trzeba pamiętać, że ściąganie i korzystanie w wycieków jest niezgodne z regulaminem i może zakończyć się poważnymi konsekwencjami. Mimo tego wiele osób liczy na przecieki. Czy wiadomo coś o zadaniach z matematyki?

ZOBACZ TAKŻE: Ile trwa próbna matura z matematyki 2023? Ile minut można pisać? [GODZINA]

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Matura próbna 2023 matematyka - PRZECIEKI

28 września 2022, czyli dzień przed próbną maturą z matematyki, nie było żadnych informacji o przeciekach. Trzeba jednak pamiętać, że próbne egzaminy nie muszą się zacząć o tej samej godzinie w każdej placówce. Duża część szkół zapowiedziała rozpoczęcie o godzinie 9:00, jednak niektórzy zaczną rozwiązywać sprawdziany dopiero o 10:00 lub nawet 11:00. Niewykluczone więc, że do tych osób dotrą informacje o zadaniach. Najczęściej znajomi z innych szkół przesyłają je w prywatnych wiadomościach. Nauczyciele apelują jednak o niekorzystanie z przecieków i sprawdzenie swojej właściwej wiedzy. Pomoże to w prawidłowych ocenieniu swoich umiejętności i odpowiednim przygotowaniu do majowej matury.

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2023: do kiedy i jak złożyć deklarację maturalną? Masz niewiele czasu!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze