Matura

i

Autor: pixabay.com

Przecieki matura próbna 2023 matematyka. Zadania wyciekły do internetu? Co będzie?

2022-09-28 13:55

Przecieki matury próbnej z matematyki to coś, na co liczy wielu uczniów. Choć wszyscy doskonale wiedzą, że egzamin próbny nie ma dużego znaczenia i powinien być traktowany jako sprawdzenie własnej wiedzy, niektórym zależy na bardzo dobrym wyniku. Czy przed próbną maturą z matematyki 29.09.2022 pojawiły się przecieki?

Matura próbna 2023 z matematyki - przecieki pojawiły się w internecie? Maturzyści szukają informacji o zadaniach, z którymi będą musieli zmierzyć się w czwartek, 29 września 2022. W tym roku próbny egzamin maturalny odbywa się wcześniej, ponieważ nauczyciele i uczniowie chcą szybciej oswoić się z nową formułą obowiązującą od 2023 roku. Od miesięcy mówi się, że przyszłoroczna matura będzie o wiele trudniejsza niż wcześniejsze. Nic więc dziwnego, że maturzyści stresują się i liczą na łatwą pomoc. Choć próbny egzamin to tylko próba i nie ma żadnego wpływu na ukończenie szkoły, młodzieży zależy na dobrych wynikach. Trzeba pamiętać, że ściąganie i korzystanie w wycieków jest niezgodne z regulaminem i może zakończyć się poważnymi konsekwencjami. Mimo tego wiele osób liczy na przecieki. Czy wiadomo coś o zadaniach z matematyki?

ZOBACZ TAKŻE: Ile trwa próbna matura z matematyki 2023? Ile minut można pisać? [GODZINA]

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Matura próbna 2023 matematyka - PRZECIEKI

28 września 2022, czyli dzień przed próbną maturą z matematyki, nie było żadnych informacji o przeciekach. Trzeba jednak pamiętać, że próbne egzaminy nie muszą się zacząć o tej samej godzinie w każdej placówce. Duża część szkół zapowiedziała rozpoczęcie o godzinie 9:00, jednak niektórzy zaczną rozwiązywać sprawdziany dopiero o 10:00 lub nawet 11:00. Niewykluczone więc, że do tych osób dotrą informacje o zadaniach. Najczęściej znajomi z innych szkół przesyłają je w prywatnych wiadomościach. Nauczyciele apelują jednak o niekorzystanie z przecieków i sprawdzenie swojej właściwej wiedzy. Pomoże to w prawidłowych ocenieniu swoich umiejętności i odpowiednim przygotowaniu do majowej matury.

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2023: do kiedy i jak złożyć deklarację maturalną? Masz niewiele czasu!