Powrót do szkół WRZESIEŃ 2021 - zdalnie czy stacjonarnie? DECYZJA podjęta!

2021-06-16 14:35
Powrót do szkół WRZESIEŃ 2021 - zdalnie czy stacjonarnie? DECYZJA już podjęta!
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News Powrót do szkół WRZESIEŃ 2021 - zdalnie czy stacjonarnie? DECYZJA już podjęta!

Powrót do szkół we wrześniu 2021 emocjonuje wiele osób. Jedni uważają, że wciąż powinna być możliwość nauki w trybie zdalnym, a drudzy nie mają wątpliwości, iż wszyscy powinni wrócić do nauki stacjonarnej i jest to całkowicie bezpieczne. Jaka została podjęta decyzja w sprawie powrotu do szkół od nowego roku szkolnego 2021/2022? Przekonajcie się sprawdzając najnowszą opinię ministerstwa.

Spis treści

  1. Powrót do szkół wrzesień 2021 - zdalnie czy stacjonarnie?
  2. Powrót na studia 2021 - zdalnie czy stacjonarnie

Powrót do szkół wrzesień 2021 - zdalnie czy stacjonarnie? Uczniowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać rok szkolny od września 2021. Ich ciekawość wynika z faktu, że praktycznie całe dwa poprzednie semestry odbyły się całkowicie zdalnie. Niewątpliwie liczą, że taka sytuacja już się nie powtórzy i nie będą musieli siedzieć godzinami ucząc się przed komputerami. Dodatkowo pytanie o powrót do szkół we wrześniu 2021 wynika z decyzji, jaką podjęło ministerstwo. Politycy zdecydowali, że uczniowie powrócą do sali lekcyjnej tuż przed tegorocznymi wakacjami. Wszystko po to, by mieli szansę odbudować wspólnotę szkolną, relacje koleżeńskie, a także mieć możliwość poprawienia kontaktu z nauczycielem. Wiele osób uznało, że to dziwny pomysł, co miała potwierdzać specjalnie stworzona petycja uczniowska. Czy nowy rok szkolny 2021/2022 od września rozpocznie się stacjonarnie? Czy jednak na jesień wróci nauka zdalna? Ministerstwo jest już pewne swojej decyzji. 

Uczniowie wrócili do szkół. Skrajne opinie mieszkańców Lublina
Sonda
Powrót do szkół od września - lekcje zdalne czy stacjonarne?

Powrót do szkół wrzesień 2021 - zdalnie czy stacjonarnie?

Powrót do szkół we wrześniu 2021 już pewny? Przemysław Czarnek, podczas jednej z konferencji prasowych oświadczył, że jest przekonany o wznowieniu nauki stacjonarnej w pełnym wymiarze od początku nowego roku szkolnego. Oznacza to, że wszyscy wrócą do swoich ławek szkolnych od 1 września.

Powrót na studia 2021 - zdalnie czy stacjonarnie

Wiele osób interesuje również to, czy uczelnie będą otwarte od października 2021. Przemysław Czarnek na antenie Polsat News powiedział, że od pierwszego października, jeśli sytuacja związana z zachorowaniami nie ulegnie pogorszeniu, nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie wrócili na uczelnie w pełnym trybie stacjonarnym. Na pytanie o zajęcia online w szkołach wyższych w nowym semestrze, Czarnek zaznaczył, że ministerstwo zachęca wszystkich rektorów do tego, żeby sesja egzaminacyjna została przeprowadzona w trybie stacjonarnym tam, gdzie to jest możliwe, ponieważ jej wyniki są wówczas bardziej miarodajne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze