Sanah

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - program. Kiedy jest i kto wystąpi?

2021-06-06 13:52

Rozpoczęcie tegorocznych wakacji zapowiada się bardzo gorąco i muzycznie. Oficjalnie wiadomo już, że Polsat SuperHit Festiwal 2021 się odbędzie, a na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie Sanah, Viki Gabor i Michała Szpaka. Kto jeszcze porwie polską publiczność największymi hitami ze swojego repertuaru?

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - kto wystąpi? Program jest już znany! Tegoroczne lato zapowiada się bardzo gorąco nie tylko ze względu na temperaturę, ale również muzyczne nowości oraz występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ciesząca się wielkim zainteresowaniem widzów impreza Polsat SuperHit Festiwal powraca, a na deskach Opery Leśnej w Sopocie ponownie zaprezentują się uwielbiani w naszym kraju wykonawcy. Tradycyjnie nie zabraknie największych hitów, jak również najnowszych piosenek z ich repertuaru. Stęsknieni za występowaniem na żywo artyści na pewno dadzą z siebie wszystko.

Tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal wystartuje w dniu oficjalnego rozpoczęcia wakacji i będzie trwał dwa dni - od 25 do 26 czerwca. Telewizja Polsat oficjalnie zapowiedziała, kto uświetni imprezę swoimi występami. Poniżej przedstawiamy ujawniony przez organizatorów line-up.

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - kto wystąpi?

W trakcie pierwszego wakacyjnego weekendu o dobre nastroje publiczności i widzów przed telewizorem zadbają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie zabraknie artystów, do których należały ostatnie miesiące na listach przebojów, jak również ikon. W Operze Leśnej zaśpiewają: Sanah Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, Ira!, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra oraz Gromee. Nie zabraknie też kabaretów. O wywołanie uśmiechów na twarzy zadbają między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Ani Mru-Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. Biorąc pod uwagę takie gwiazdy, bilety na Polsat SuperHit Festiwal rozejdą się w mgnieniu oka!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!