Polsat SuperHit Festival 25.06.2021 - dzień pierwszy. Kto wystąpi?

Beata Kozidrak
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Polsat SuperHit Festival powraca po dwóch latach! Impreza ponownie odbędzie się w Sopocie, a o dobre nastroje publiczności i widzów przed telewizorami zadbają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Kogo zobaczymy na deskach Opery Leśnej w 2021 roku? Sprawdźcie harmonogram na 25 czerwca.

Polsat SuperHit Festival 25.06.2021 - dzień pierwszy zapowiada się bardzo ekscytująco. Chyba nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie wakacji niż impreza muzyczna z największymi gwiazdami polskiej estrady i kabaretu. Tak właśnie będzie wyglądał pierwszy dzień powracającej na antenę Polsatu imprezy. Organizatorzy oficjalnie poinformowali, że Polsat SuperHit Festival 2021 odbędzie się z udziałem publiczności, która już teraz może kupować bilety na wydarzenie. Zarówno osoby, które myślą o odwiedzeniu Sopotu i wzięciu udziału w imprezie, jak i widzowie, zastanawiają się, jak wygląda harmonogram pierwszego dnia. Ten jest już znany!

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festival będzie różnił się od dnia drugiego, kiedy to na scenie zaprezentują się między innymi Sanah, Kayah, Doda oraz Michał Szpak. 25 czerwca na publiczność i widzów czekają występy muzyczne, jak i skecze przygotowane przez najpopularniejsze grupy kabaretowe w Polsce. Sprawdźcie, kto wystąpi.

Polsat SuperHit Festival 25.06.2021 - dzień pierwszy. Kto wystąpi?

Na otwarcie imprezy przewidziano wiele atrakcji. 25 czerwca na deskach Opery Leśnej zaprezentują się Cleo i Beata Kozidrak z grupą Bajm. Artystka świętować będzie sceniczny jubileusz. Publiczność oraz widzowie mogą zatem liczyć na największe hity grupy w nowych aranżacjach. O dobry nastrój zadbają popularne grupy kabaretowe: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile i inni.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Najnowsze