Pogoda Gdynia - prognoza na Open'er Festival 3-6 lipca 2019

2019-07-03 10:40 MK
Open'er
Autor: PAWEL SKRABA / SE

Przed nami wielka muzyczna impreza. Open'er Festival rozpoczyna się już w tę środę, 3 lipca. Jak co roku, udział w nim wezmą tysiące spragnionych dobrej muzyki na żywo fanów. Wielu z nich zdecydowało się na zakup kilkudniowego karnetu. W związku z tym, że impreza odbywa się na świeżym powietrzu, ważne jest, aby pogoda dopisywała. Czy Gdynia będzie słonecznym miejscem? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Pogoda Gdynia 3-6 lipca 2019 - to dla wielu koncertomaniaków obecnie najważniejsza kwestia. Właśnie w tych dniach odbędzie się kolejna edycja niezwykle popularnego festiwalu, a mianowicie Open'er Festival 2019. Przez cztery dni jego trwania, na scenie zaprezentuje się kilkudziesięciu artystów. Zobaczymy największe zagraniczne gwiazdy, a wśród nich między innymi: Travis Scott, Kylie Minogue, Diplo, G-Eazy oraz Lana Del Rey. Nie zabraknie również polskich wykonawców, choćby Darii Zawiałow czy Kwiatu Jabłoni. Festiwal standardowo odbywał się będzie na otwartej przestrzeni. Czy pogoda będzie sprzyjała festiwalowiczom?

Open'er Festival 2019 - pogoda w Gdyni

Deszcz bądź niskie temperatury z pewnością mogą nieco zepsuć atmosferę panującą na festiwalu. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla uczestników tegorocznej edycji Open'er Festival. Ochłodzenie w naszym kraju nie ominie Gdyni. Najwyższa przewidziana temperatura w dniach 3-6 lipca to zaledwie 18 stopni Celsjusza. Nie zabraknie też przelotnych opadów deszczu. Radzimy zatem wziąć ze sobą kurtki z kapturem bądź płaszcze przeciwdeszczowe i cieszyć się muzyką na żywo!

Najnowsze