Pink

i

Autor: Cover Images/East News Pink - jakie piosenki zaśpiewa w Warszawie?

Koncerty

Pink w Polsce 2023 - SETLISTA. Jakie piosenki usłyszymy na żywo w Warszawie?

2023-07-16 8:58

Pink już w połowie lipca 2023 roku wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Fani, którzy wybierają się na show amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, z pewnością zastanawiają się, jakie piosenki zaśpiewa. Wykona największe hity? Postawi na utwory z najnowszej płyty? Mamy dla was oficjalną setlistę koncertu.

Pink przyjedzie do Polski! Gwiazda takich piosenek jak Try, What About Us, Just Give Me a Reason, So What czy Beautiful Trauma wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Amerykańska piosenkarka przyjedzie do Polski już 16 lipca 2023 roku. To już trzecia zagraniczna supergwiazda popowa, która wystąpi w Warszawie w ciągu jednego miesiąca. 27 i 28 czerwca na PGE Narodowym wystąpiła Beyonce. Zaledwie cztery dni później przed polską publicznością zaśpiewał Harry Styles. Pink od lat ma w Polsce wiernych fanów. Z pewnością warszawska arena wypełni się po brzegi. Dodatkowo przed Pink jako support wystąpią Margaret i Viki Gabor. Fanów najbardziej ciekawi jednak lista piosenek, które zaśpiewa Pink. Setlista jest już znana!

Pink LATA po stadionie na nowej trasie koncertowej. To samo zrobi na Narodowym!

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Pink w Polsce 2023 - lista piosenek

Pink przyjedzie do Polski w ramach swojej aktualnej trasy koncertowej Summer Carnival. Tour promuje jej ostatnią płytę pod tytułem Trustfall, która została wydana w lutym tego roku. Czy to oznacza, że Pink zaśpiewa tylko piosenki z tego albumu? Otóż nie! Nowych kompozycji nie zabraknie, ale Polacy usłyszą też hity sprzed lat. Oficjalna setlista wygląda następująco:

 1. "Get the Party Started"
 2. "Raise Your Glass"
 3. "Who Knew"
 4. "Just Like a Pill"
 5. "Try"
 6. "What About Us"
 7. "Turbulence"
 8. "Make You Feel My Love"
 9. "Just Give Me a Reason"
 10. "Fuckin' Perfect"
 11. "Just Like Fire"
 12. "Please Don't Leave Me"
 13. "Cover Me in Sunshine"
 14. "Kids in Love"
 15. "When I Get There"
 16. "I Am Here"
 17. "Irrelevant"
 18. "No Ordinary Love"
 19. "Runaway"
 20. "Trustfall"
 21. "Blow Me (One Last Kiss)"
 22. "Never Gonna Not Dance Again"
 23. "Last Call"
 24. "So What"