Pink

i

Autor: Sony Music Polska; TikTok.com/@officialemiliaxx Pink z wielkim show na nowej trasie koncertowej.

Koncerty

Pink LATA po stadionie na nowej trasie koncertowej. To samo zrobi na Narodowym!

2023-06-12 13:04

Pink wyruszyła już w trasę koncertową, która promuje jej ostatni album Trustfall. Niedługo amerykańska gwiazda muzyki pop wystąpi również na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie się tam działo, ponieważ artystka przygotowała... akrobatyczne show. Na koncertach lata po całych arenach! To trzeba zobaczyć.

Pink nie traci formy. Ma za sobą już lata kariery muzycznej, ale wciąż cieszy się zainteresowaniem ogromnego grona fanów. Nie chce iść zawieść, dlatego też daje z siebie wszystko na koncertach. Aktualnie gwiazda jest w międzynarodowej trasie koncertowej Summer Carnival Tour. Widowiska promują jej ostatni album pod tytułem Trustfall. Oprócz piosenek z nowego krążka można usłyszeć także jej wielkie hity, jak Try, What About Us lub Just Give Me a Reason. Ważną częścią koncertu jest jednak nie tylko set lista, ale też oprawa piosenek. Pink nie zawodzi i daje widowiskowe show. Podczas wykonywania utworu Try unosi się na linach i lata po stadionie!

Szokujące supporty przed Pink w Polsce! Na PGE zaśpiewa... Viki Gabor

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Pink lata na koncercie!

Na TikToku viralem stało się nagranie, na którym w ciągu kilku sekund unosi się nad stadionem i przedostaje się na drugi koniec budynku. Mimo ogromnego ryzyka i dużego wysiłku fizycznego cały czas śpiewa! Mało która gwiazda może sobie pozwolić na takie wykonanie. Sami zobaczcie na nagraniu, które zamieszczamy niżej.

P!nk w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

P!nk w Polsce 2023 - data i miejsce

P!nk w Polsce zagra 16 lipca 2023. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się na jednej z największych scen w Polsce, na PGE Narodowym w Warszawie 16 lipca 2023 roku. Bilety na widowisko są dostępne na stronie internetowej ticketmaster.pl.