Pink w Polsce 2019 - setlista. Co zaśpiewa piosenkarka? [PIOSENKI, BILETY]

2019-07-20 11:34 MK
Pink
Autor: London Ent / SplashNews.com/EAST NEWS

Na ten dzień czekają wszyscy fani jednej z najbardziej zwariowanych wokalistek w muzycznym gwiazdozbiorze. Pink już niebawem zawita do Polski ze swoją najnowszą trasą koncertową. Podczas zapierającego dech w piersiach widowiska nie zabraknie największych hitów piosenkarki, jak i jej nieco starszych przebojów. Co zaśpiewa gwiazda podczas swojego show w Warszawie? Pełną setlistę znajdziecie już teraz na ESKA.pl.

Setlista Pink podczas jej koncertu w Warszawie to jedna z najbardziej istotnych kwestii dla wszystkich fanów. Amerykańska supergwiazda już 20 lipca 2019 roku zawita ze swoim show Beautiful Trauma World Tour do Polski. Wokalistka zaprezentuje się przed zgromadzoną publicznością w PGE Narodowym. To pierwszy koncert wykonawczyni przeboju What About Us w naszym kraju od 15 lat! W 2004 roku Alecia Beth Moore była jeszcze u progu wielkiej kariery. Dziś Pink należy do czołówki największych gwiazd muzyki, a jej koncerty to prawdziwe widowiska, pełne spektakularnych pokazów akrobatycznych, zmian strojów czy pirotechniki. Najważniejszą kwestią dla osób wybierających się, bądź jeszcze zastanawiających nad kupnem biletu, jest zapewne setlista. Specjalnie dla was publikujemy ją poniżej.

Pink w Polsce - co zaśpiewa?

Beautiful Trauma World Tour to kolejna trasa koncertowa Pink. Amerykańska gwiazda promuje nią swoje dwa ostatnie albumy studyjne: Beautiful Trauma oraz Hurts 2B Human. Nie oznacza to jednak, że w setliście znalazły się same nowości. Wokalistka pomyślała także o fanach jej starszych płyt i do listy utworów wykonywanych na żywo dorzuciła wiele przebojów, które nucił cały świat. Zapowiada się prawdziwie elektryzujące widowisko! Sprawdźcie, co zaśpiewa artystka na koncercie w Warszawie już 20 lipca.

Pink w Polsce - setlista

 1. Get the Party Started
 2. Beautiful Trauma
 3. Just Like a Pill
 4. Who Knew
 5. Funhouse / Just a Girl
 6. Hustle
 7. Secrets
 8. Try
 9. Just Give Me a Reason
 10. River
 11. Just Like Fire
 12. What About Us
 13. For Now
 14. 90 Days
 15. Time After Time
 16. Walk Me Home
 17. I Am Here
 18. F**kin' Perfect
 19. Raise Your Glass
 20. Blow Me (One Last Kiss)
 21. Can We Pretend
 22. So What
 23. Glitter in the Air

Pink w Polsce - bilety

Jeśli nie macie jeszcze biletu na koncert Pink, a chcielibyście się na niego wybrać, mamy dobrą wiadomość! Ostatnie wejściówki są jeszcze dostępne. Można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej eBilet. Ceny zaczynają się od 220 złotych. Do wyboru są miejsca stojące, jak i te na trybunach.

Najnowsze