Patryk Żywczyk - Karol Olszewski: energetyczna BITWA w drużynie Tomsona i Barona!

2019-10-17 14:32 RW
Patryk Żywczyk - Karol Olszewski energetyczna BITWA w drużynie Tomsona i Barona!
Autor: The Voice of Poland 2019 Patryk Żywczyk - Karol Olszewski energetyczna BITWA w drużynie Tomsona i Barona!

Bitwy to jeden z najbardziej emocjonujących momentów podczas każdej edycji The Voice of Poland. Trenerzy muszą dokonać - często trudnego i bolesnego - wyboru uczestnika, którego talent będą szlifować w dalszej części programu. Przed bardzo ciężkim zadaniem stanie duet Tomson & Baron. Członkowie zespołu Afromental będą musieli wybrać zwycięzcę wyrównanego, muzycznego pojedynku: Patryk Żywczyk vs Karol Olszewski. Wybierzcie swojego faworyta już teraz - oglądając występ na ESKA.pl

Patryk Żywczyk - Karol Olszewski: bitwa w drużynie Tomsona i Barona rozruszała publiczność w studio, prezenterów i trenerów. Rockowy pazur spodobał się Margaret, duetowi z Afromental, Kamilowi Bednarkowi, a nawet Michałowi Szpakowi. Zdecydowanie, to najbardziej energetyczny, muzyczny pojedynek tej edycji. Kto wyszedł z niego zwycięsko? 

Patryk Żywczyk - Karol Olszewski: BITWA w Voice of Poland 10

Bitwa w Voice of Poland 10 pomiędzy Patrykiem Żywczykiem a Karolem Olszewskim spowoduje u was gęsią skórkę. Uczestnicy posiadający mocne głosy powalczą o uznanie chłopaków z zespołu Afromental i pozostałych trenerów. Patryk kocha muzykę od najmłodszych lat. Miłość do niej zaszczepiła w nim jego mama. Patryk Żywczyk w Przesłuchaniach w Ciemno w The Voice of Poland 10 wykonał utwór Way Down We Go, pod którym podpisuje się Kaleo.

Karol Olszewski w Przesłuchaniach w Ciemno w The Voice of Poland 10 zachwycił trenerów śpiewając megahit, który znacie z anteny Radia ESKA - Like I Love You. Oryginalnie za ten singiel odpowiada belgijski producent, Lost Frequencies.

Patryk Żywczyk - Karol Olszewski: BITWA w Voice of Poland 10 rozgrzeje wszystkich przed telewizorami. W duecie wykonają hit Livin' On The Edge, zespołu Aerosmith. Zwycięzcę poznamy w sobotę, 19 października po godzinie 20:00!

Najnowsze