Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?

i

Autor: Prestige MJM Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?

Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?

2021-08-31 16:18

Orcheston po raz trzeci - muzyka dwóch światów znów wywoła gęsią skórkę! Kiedy i gdzie niezwykły koncert Gromeego? Kto wystąpi i uświetni widowisko? Gdzie kupić wejściówki? Poznajcie najważniejsze szczegóły w jednym mijescu.

Orcheston 2021 - data, miejsce, bilety i gwiazdy, czyli cztery najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o te gorące wydarzenie. To już trzeci raz, jak Prestige MJM  organizator koncertów, a także Gromee, czyli producent muzyczny i DJ, a także Bukovina Resort kompleks wielu usług, udogodnień i różnorodnych atrakcji w sercu Tatr, łączą siły, by czerpiąc inspirację z natury, zaprezentować innowacyjny w skali Polski projekt. U podstaw tej współpracy leży przyjaźń i pasja do muzyki. - Przypomnę, że ideą koncertu jest pokazanie słuchaczom, iż połączenie dwóch tak różnych światów i gatunków muzycznych, jakimi są muzyka elektroniczna i muzyka klasyczna, tworzy magiczną i spójną całość. Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie na tym koncercie coś dla siebie - zapowiada Gromee.

Orcheston - co to jest?

Orcheston to nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Te, jakby się wydawało zupełnie odmienne światy, doskonale łączą się na jednej scenie podczas tego samego koncertu. Wydarzeniu przewodniczył najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawiła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której przewodniczy Marcin Klejdysz. W poszczególnych utworach zaprezentowali się artyści polskich scen, przedstawiając spectrum reprezentatywnych dla tego gatunku kompozycji, autorstwa m.in. Erica Prydza, Davida Guetty, ATB, Jeana Michaela Jarre’a, Vangelisa, Daft Pank, Kraftewerk, Modjo, Donny Summer, Aviciiego, Roberta Milesa czy Swedish House Mafia i wiele innych.

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Orcheston 2021 - data i miejsce

Orcheston po raz trzeci - muzyka dwóch światów znów zabrzmi w Krakowie! Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Congress Centre.

Orcheston 2021 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na Orcheston 2021? Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony ebilet. Oto rozpiska cenowa

 • Balkon (3 poziom) od 185,00 PLN
 • Balkon (2 poziom) od 215,00 PLN
 • Balkon (1 poziom) od 235,00 PLN
 • Trybuna Główna od 255,00 PLN
 • Premium od 275,00 PLN

Orcheston 2021 - gwiazdy

Kto wystąpi na Orchestonie 2021? Lista gwiazd nie jest żadną tajemnicą już wiadomo, że podczas wydarzenia pojawią się następujące osobistości:

 • Beata Kozidrak
 • Reni Jusis
 • Nick Sinckler
 • Jesper Jenset
 • Kasia Dereń
 • Lukas Meijer

A to nie koniec gości specjalnych, kolejne ogłoszenia już wkrótce!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE