Orange Warsaw Festival 2023 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd festiwalu [LINE-UP]

2022-11-26 10:39
Orange Warsaw Festival 2023 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd festiwalu [LINE-UP]
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News Orange Warsaw Festival 2023 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd festiwalu [LINE-UP]

Orange Warsaw Festival jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń muzycznych. Każdego roku fani mogą liczyć na występy wspaniałych polskich, jak i światowych, artystów. W roku 2023 warto zwrócić na niego szczególną uwagę, gdyż pojawią się naprawdę mocne nazwiska. Sprawdziliśmy, kto wystąpi na OWF 2023!

Orange Warsaw Festival 2023 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd festiwalu zawsze emocjonuje fanów. Nic dziwnego, w końcu można spodziewać się na nim naprawdę mocnych nazwisk, tak jak każdego roku! Jest to jedno z najgłośniejszych wydarzeń muzycznych i nie zapowiada się na to, aby miało to ulec zmianie. Line-up jest ujawniany i aktualizowany przez organizatorów. Z tego co można zauważyć kolejna edycja będzie potężna, a wielu fanów spełni swoje marzenia i w końcu usłyszy idoli na żywo. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2023 2 i 3 czerwca? Poniższa lista będzie aktualizowana wraz z napływającymi informacjami.

Open'er 2023 - data, miejsce, bilety, gwiazdy. Kto i kiedy wystąpi? [LINEUP]

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Orange Warsaw Festival 2023 - artyści

Już 2 i 3 czerwca 2023 będzie można wybrać się na kolejną edycję Orange Warsaw Festival. To tam pojawiają się największe gwiazdy rangi światowej. W ostatnich latach byli to między innymi: Troye Sivan, Miley Cyrus czy też Florence and the Machine. Zapowiada się na to, że najnowsza edycja będzie równie ciekawa. Koniecznie sprawdzajcie, kto wystąpi na wydarzeniu!

Orange Warsaw Festival 2023 - koncerty 2 czerwca

  • Sam Smith

Orange Warsaw Festival 2023 - koncerty 3 czerwca

  • The 1975
Sonda
Wybierasz się na OWF 2023?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze