Orange Warsaw Festival 2021 - czy się odbędzie?

2021-03-17 15:45
Orange Warsaw Festival 2021
Autor: Orange Warsaw Festival 2021 / mat. prasowe organizatora Orange Warsaw Festival 2021

Orange Warsaw Festival to raj dla fanów muzyki i koncertów całej Polski. Orange Warsaw Festival co roku przyciąga tysiące miłośników mocnych i czasem nawet elektronicznych brzmień. Niestety jak zapewne pamiętacie, rok temu impreza została odwołana ze względu na obostrzenia wdrożone przez rząd w związku z pandemią koronawirusa. Wtedy obiecano, że festiwal odbędzie się w 2021 roku. Jaki los czeka tegoroczną edycję imprezy?

Stali bywalcy Orange Warsaw Festival 2021 nadal żyją nadzieją na to, że festiwal jednak się odbędzie. Co wiemy dziś o losach tej imprezy?

Orange Warsaw Festival2021 - czy się odbędzie?

Orange Warsaw Festival został rok temu przełożony na 2021. Organizatorzy pomimo braku pewności co to sytuacji epidemicznej w kraju, ogłosili termin, na który zaplanowali już występy wielu artystów. W tym roku Orange Warsaw Festival ma rozpocząć się w piątek 4 czerwca i potrwa do soboty 5 czerwca 2021 roku włącznie.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

Póki co nie ma mowy o odwołaniu imprezy. Organizatorzy robią co w ich mocy aby w tym roku impreza doszła jednak do skutku.

Orange Warsaw Festival 2021 - informacje

Orange Warsaw Festival 2021 cieszy się coraz większą popularnością wśród osób szukających i kupujących bilety na nadchodzący letni sezon koncertowy i festiwalowy. Ogłaszani są kolejni wykonawcy, a line-up imprezy jest na bieżąco uzupełniany o kolejne zespoły, które uświetnią Orange Warsaw Festival 2021. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję na to, że znów jak kiedyś spotkamy się pod wypełnioną dobrą muzyką sceną. O kolejnych doniesieniach będziemy Was natychmiast informować.

Zapewne jesteście ciekawi, kto tym razem zaprezentuje się na stołecznej scenie. Z cała pewnością nikt z Was nie będzie zawiedziony!

Orange Warsaw Festival 2021 - kto wystąpi?

Orange Warsaw Festival 2021 w tym roku jest jednym z najbardziej wyczekiwanych festiwali w kraju. Wszystko za sprawą artystów, którzy zostali już ogłoszeni przez organizatorów. Wśród nich są: Tyler, The Creator, Young Thug i Brockhampton. Impreza jak co roku ma odbyć się na słynnym Torze Wyścigów konnych Warszawa Służewiec.

Sonda
Orange Warsaw Festival 2021 - kogo byś chciał/chciała zobaczyć na scenie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze