Orange Warsaw Festival 2021 - czy się odbędzie?

2021-03-17 15:45 Adam Bysiek
Orange Warsaw Festival 2021
Autor: Orange Warsaw Festival 2021 / mat. prasowe organizatora Orange Warsaw Festival 2021

Orange Warsaw Festival to raj dla fanów muzyki i koncertów całej Polski. Orange Warsaw Festival co roku przyciąga tysiące miłośników mocnych i czasem nawet elektronicznych brzmień. Niestety jak zapewne pamiętacie, rok temu impreza została odwołana ze względu na obostrzenia wdrożone przez rząd w związku z pandemią koronawirusa. Wtedy obiecano, że festiwal odbędzie się w 2021 roku. Jaki los czeka tegoroczną edycję imprezy?

Stali bywalcy Orange Warsaw Festival 2021 nadal żyją nadzieją na to, że festiwal jednak się odbędzie. Co wiemy dziś o losach tej imprezy?

Orange Warsaw Festival2021 - czy się odbędzie?

Orange Warsaw Festival został rok temu przełożony na 2021. Organizatorzy pomimo braku pewności co to sytuacji epidemicznej w kraju, ogłosili termin, na który zaplanowali już występy wielu artystów. W tym roku Orange Warsaw Festival ma rozpocząć się w piątek 4 czerwca i potrwa do soboty 5 czerwca 2021 roku włącznie.

Powstał Kodeks Odpowiedzialnego Festiwalu

Póki co nie ma mowy o odwołaniu imprezy. Organizatorzy robią co w ich mocy aby w tym roku impreza doszła jednak do skutku.

Orange Warsaw Festival 2021 - informacje

Orange Warsaw Festival 2021 cieszy się coraz większą popularnością wśród osób szukających i kupujących bilety na nadchodzący letni sezon koncertowy i festiwalowy. Ogłaszani są kolejni wykonawcy, a line-up imprezy jest na bieżąco uzupełniany o kolejne zespoły, które uświetnią Orange Warsaw Festival 2021. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję na to, że znów jak kiedyś spotkamy się pod wypełnioną dobrą muzyką sceną. O kolejnych doniesieniach będziemy Was natychmiast informować.

Zapewne jesteście ciekawi, kto tym razem zaprezentuje się na stołecznej scenie. Z cała pewnością nikt z Was nie będzie zawiedziony!

Orange Warsaw Festival 2021 - kto wystąpi?

Orange Warsaw Festival 2021 w tym roku jest jednym z najbardziej wyczekiwanych festiwali w kraju. Wszystko za sprawą artystów, którzy zostali już ogłoszeni przez organizatorów. Wśród nich są: Tyler, The Creator, Young Thug i Brockhampton. Impreza jak co roku ma odbyć się na słynnym Torze Wyścigów konnych Warszawa Służewiec.

Najnowsze