Orange Warsaw Festival 2020 przełożony? Ten szczegół załamał fanów!

2020-04-08 17:05 MK
Orange Warsaw Festival
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Orange Warsaw Festival 2020 nie odbędzie się w terminie? Wszystko na to wskazuje! Mimo że w sieci nie pojawiła się jeszcze żadna oficjalna informacja dotycząca organizacji kolejnej edycji cieszącego się popularnością festiwalu, fani wyłapali istotny szczegół, który może świadczyć o przełożeniu imprezy. Więcej dowiecie się z artykułu dostępnego na ESKA.pl.

Orange Warsaw Festival przełożony? Do takiego wniosku doszli festiwalowicze, którzy od tygodni zastanawiali się, czy impreza z udziałem wielkich gwiazd muzyki dojdzie do skutku i śledzili każdą wzmiankę na jej temat. W związku z pandemią koronawirusa i stale zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, odwołane zostały wszystkie zaplanowane imprezy masowe. Fani zastanawiali się, czy przełożeniu, a nawet odwołaniu ulegną także letnie festiwale, takie jak Open'er czy Orange Warsaw Festival.

Letnie festiwale muzyczne od lat cieszą się wielką popularnością w naszym kraju. Pandemia koronawirusa spowodowała jednak, że firma ALTER ART zdecydowała się na zawieszenie publikacji kolejnych ogłoszeń z artystami, którzy mieliby uświetnić tegoroczną edycję wydarzenia do odwołania. Również sami wykonawcy, przerażeni panującą na świecie sytuacją, odwołali swoje trasy koncertowe. O przełożeniu tournee poinformowali między innymi Camila Cabello oraz BROCKHAMPTON, którzy mieli zaprezentować się przed polską publicznością 5 i 6 czerwca. Informacja, która pojawiła się w wyszukiwarce Google mocno zaskoczyła wszystkich fanów!

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Orange Warsaw Festival 2020 przełożony?

Wszyscy ci, którzy kupili już bilety na festiwal, bądź mieli takie plany, od tygodni zastanawiali się, czy dojdzie on faktycznie do skutku. W środę 8 kwietnia, internauci zauważyli, że po wpisaniu w Google frazy Orange Warsaw Festival pojawia się informacja, iż został on przełożony. Na ten moment, organizatorzy OWF nie potwierdzili w oficjalnym oświadczeniu przełożenia wyczekiwanej imprezy muzycznej. O wszelkich zmianach będziemy oczywiście informować na ESKA.pl.

Screen z Google.com
Autor: Screen z Google.com
Najnowsze