Orange Warsaw Festival 2020 - kto będzie? Kto wystąpi na OWF? [LINE-UP]

2019-12-07 15:43
OWF
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Orange Warsaw Festival to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych odbywających się w naszym kraju. Co roku, organizatorzy zapraszają do Polski największe gwiazdy światowej muzyki. Już w czerwcu 2020 odbędzie się kolejna edycja imprezy. Kto zaprezentuje się na scenie przed polską publicznością? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020? Lista artystów to coś, na co czekają wszyscy fani muzyki w naszym kraju, rozważający zakupienie biletów na to popularne wydarzenie. Od samego początku, czyli 2008 roku, festiwal cieszy się bowiem bardzo dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Z roku na rok, liczba osób biorących w nim udział stale rośnie. Wobec tego, organizatorzy imprezy starają się dokładać wszelkich starań, by zadowolić jak największą liczbę słuchaczy. Podczas dwóch dni festiwalu, na scenie prezentują się artyści wykonujący różne gatunki muzyczne. Festiwalowicze mają szansę zobaczyć i posłuchać na żywo największych gwiazdy popu, rocka, rapu czy też muzyki alternatywnej, jak również mniej znanych artystów. W 2019 roku, na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec 31 maja i 1 czerwca zaprezentowali się między innymi Miley Cyrus, Troye Sivan oraz Rita Ora. W przyszłym roku, festiwal odbędzie się nieco później, w dniach 5 i 6 czerwca. Jacy artyści wprowadzą polską publiczność w wakacyjny nastrój i zadbają o ich świetną zabawę?

Orange Warsaw Festival 2020 - line-up

Na to czekali wszyscy! Pół roku przed startem Orange Warsaw Festival 2020, organizatorzy ogłosili, że pierwszą z headlinerek będzie Camila Cabello - wykonawczyni takich hitów jak Liar, Shameless czy Havana. Artystka promować będzie swój album Romance wydany 6 grudnia 2019 roku.

Kolejnymi z wykonawców ogłoszonych 6 grudnia są: Tyler The Creator - określany często jako jeden z najbarwniejszych przedstawicieli światowego hip-hopu, uwielbiany w Polsce zespół 5 Seconds Of Summer oraz raper Young Thug. Wszyscy czterej artyści wystąpią przed polską publicznością w piątek, 5 czerwca 2020 roku.

Brockhampton, jeden z najciekawszych światowych projektów hip-hopowych ostatnich lat wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020, 6 czerwca.

Orange Warsaw Festival 5.06.2020 - line-up 

  • Camila Cabello
  • 5 Seconds of Summer
  • Tyler, The Creator
  • Young Thug

Orange Warsaw Festival 6.06.2020 - line-up 

  • Brockhampton
Najnowsze