Opole 2020 - kiedy odbędzie się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? [DATA]

2020-07-27 11:35 Patrycja Obarowska
Festiwal Opole
Autor: ARTUR HOJNY

Opole 2020 - kiedy odbędzie się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Wydarzenie składające się z samych topowych koncertów organizowane jest już po raz 57. Kiedy dokładnie rozpocznie się tegoroczny Festiwal w Opolu? Datę wydarzenia zdradzamy na ESKA.pl!

Opole 2020 - kiedy odbędzie się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Okazuje się, że Święto polskiej piosenki organizowane jest już po raz 57. Całe wydarzenie składające się ze wspaniałych koncertów musiało zostać przesunięte z uwagi na pandemię koronawirusa. Zarówno Telewizja Polska, jak i władza miasta Opole zadecydowały wspólnie o zmianie daty Festiwalu. Opole 2020 - kiedy? Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej miał odbyć się w czerwcu 2020, jednak w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo artystów oraz publiczności wydarzenie zostało przeniesione na wrzesień 2020. Zaraz po zakończeniu tegorocznych wakacji, początek września będzie pełen atrakcji przygotowanych specjalnie na Opole 2020. Festiwal rozpocznie się koncertem od Opola do Opola, a cała impreza potrwa aż 4 dni, w których na uczestników będzie czekała cała masa atrakcji. Informacje o programie Festiwalu oraz biletach znajdziecie tutaj. 

Opole 2020 - kiedy? 

Opole 2020 - kiedy odbędzie się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Impreza rozpocznie się 4 września 2020 roku, a całe wydarzenie zakończy koncert Sceny Alternatywnej, 7 września 2020 roku.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze