Open'er Festival 2024 - DATA festiwalu znana. Kiedy i gdzie odbędzie się Opener?

i

Autor: KONRAD MAKURAT/EAST NEWS Open'er Festival 2024 - DATA festiwalu znana. Kiedy i gdzie odbędzie się Opener?

KONCERTY

Open'er Festival 2024 - DATA festiwalu znana. Kiedy i gdzie odbędzie się Opener?

2023-07-02 11:27

Data Open'er Festival 2024 została ujawniona tak szybko po to, by fani koncertów topowych gwiazd mogli zacząć odliczać czas do następnej edycji. A ta na pewno będzie stać na równie dużym poziomie pod względem line-upu, co dwudziesta. Kiedy jest Open'er Festival 2024? Poznajcie pierwsze szczegóły już teraz!

Open'er Festival 2024 - data festiwalu została ujawniona dokładnie w momencie zakończenia dwudziestej edycji. A ta upłynęła pod znakiem koncertów topowych gwiazd europejskiej, amerykańskiej, ale także polskiej sceny muzycznej. Pogoda, choć cały czas się zmieniała, to ostatecznie nie pokrzyżowała znacznie planów organizatorom. Pierwszego dnia na głównej scenie zagrali Lil Nas X, Lizzo, OneRepublic oraz Central Cee. Drugiego dnia natomiast show zrobił projekt Major Lazer, świetnie publiczność rozgrzała SZA oraz Anne-Marie. Warto odnotować, że na scenie Tent Stage wystąpił Metro Boomin, który w ostatnich miesiącach robił furorę utworem Creepin'. Trzeci dzień to koncert club2020 z Taco Hemingway'em w składzie, a na zakończenie, czyli czwartego dnia, zagrali Bedoes 2115, Lil Yachty, Labrinth oraz Kendrick Lamar.

Open'er Festival 2023 zakończony z przytupem. Rapowe gwiazdy zawładnęły sceną!

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią

Open'er Festival 2024 - data festiwalu

Open'er Festival od 2002 roku przyzwyczaił wszystkich do tego, że zaprasza największe gwiazdy światowej sceny. W przeszłości grali tu Snoop Dogg, Pink, Jay-Z, Pharrell Williams, Travis Scott, Drake, The Weeknd czy Kanye West. Także Open'er 2024 na pewno nie zwolni tempa, o czym będziecie mogli przekonać się na własne oczy i uszy. Dwudziesta pierwsza edycja imprezy odbędzie się w dniach 3, 4, 5 i 6.07.2024.

Bilety na Open'er Festival 2024 nie są jeszcze dostępne. Pierwsze gwiazdy poznamy w kolejnych miesiącach. Lokalizacja zostaje niezmieniona i jest to Lotnisko Gdynia-Kosakowo.