Open'er 2020 - DATA i MIEJSCE. Kiedy jest Open'er Festival?

2019-10-19 16:34 MK
Open'er
Autor: PAWEL SKRABA / SE

Za nami pełen wrażeń Open'er Festival 2019. W tym roku, na scenie po raz kolejny zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Impreza co roku przyciąga wiele tysięcy osób. Ci, którzy obiecali sobie, że za rok również ich nie zabraknie, mogą już robić plany. Organizatorzy podali bowiem oficjalną datę, kiedy odbędzie się Open'er Festival 2020. Kiedy kolejna edycja hitowego festiwalu? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Open'er Festival 2020 - data i miejsce zostały już ujawnione. Tegoroczna edycja, jak zawsze, przyciągnęła tysiące osób. Dla niektórych pojawienie się na Open'erze to już tradycja, natomiast inni decydują się na przyjazd ze względu na zaproszonych artystów. W tym roku na kilku festiwalowych scenach wystąpili najznakomitsi muzycy, reprezentujący różne gatunki muzyczne. Festiwalowicze mogli m.in. bawić się do przebojów Kylie Minogue, wyskakać do muzyki Diplo czy pokołysać w rytm dźwięków Lany Del Rey. Dobrej atmosfery nie zepsuła ani brzydka pogoda, ani też spore zamieszanie w związku ze zmianą line-upu w ostatniej chwili. Przypomnijmy, że na dzień przed zaplanowanym koncertem, wskutek zatrzymania, A$AP Rocky został zmuszony do jego odwołania, a zastąpił go Stormzy.

Open'er Festival 2020 - data

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy planują wybrać się na kolejną edycję festiwalu! Organizatorzy w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku podali daty, kiedy odbędą się koncerty. Jak można wyczytać na grafice reklamującej imprezę, w 2020 roku Open'er Festival znowu będzie trwał cztery dni - od 1 do 4 lipca.

Open'er Festival 2010 - miejsce

Poza datą, ujawnione zostało także miejsce imprezy. Tu bez żadnych zaskoczeń. Po raz kolejny organizatorzy postawili na teren lotniska Gdynia-Kosakowo.

Najnowsze