Open'er 2020 - BILETY. Ile kosztują FAN TIX i gdzie kupić? [CENY]

2019-09-02 20:33 MK
Opener
Autor: MAREK ZAJDLER/East News

Open'er Festival to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w naszym kraju. Każdego roku, tysiące festiwalowiczów jadą do Gdyni, by wspólnie pobawić się w rytm przebojów największych gwiazd światowej, jak i polskiej sceny muzycznej. Chwilę po zakończeniu tegorocznej edycji festiwalu, jego organizatorzy poinformowali, kiedy odbędzie się Open'er Festival 2020. Gdzie można kupić bilety na to niezwykłe wydarzenie i ile kosztują? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Open'er Festival 2020 - bilety umożliwiające wejście na teren festiwalu już lada chwila trafią do sprzedaży! Open'er Festival jest jedną z tych wakacyjnych imprez, które co roku gromadzą kilkanaście tysięcy osób spragnionych zobaczyć swoich ulubionych wykonawców na żywo. Dla części z nich pojawienie się na trwającej kilka dni imprezie muzycznej to już tradycja. Z myślą o najwierniejszych fanach, organizatorzy Open'er Festival przygotowali wejściówki FAN TIX.

Open'er Festival 2020 - bilety

Bilety FAN TIX to imienne i bezzwrotne karnety dostępne w najniższej z możliwych cen i limitowanej liczbie, skierowane do prawdziwych fanów festiwalu, którzy rok w rok biorą w nim udział. Na oficjalnym fanpage'u Open'er Festival 2020 pojawiła się informacja, że wejściówki FAN TIX trafią do sprzedaży już w poniedziałek, 2 września 2019 roku. W tym roku, za bilety FAN TIX trzeba zapłacić 459 lub 559 złotych (tu w cenie pole namiotowe). W ofercie są one dostępne jedynie do 11 września.

Open'er Festival 2020 - kiedy?

W 2020 roku, Open'er Festival po raz kolejny odbędzie się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo i trwać będzie cztery dni. Największe gwiazdy muzyki zaprezentują się na kilku specjalnie wybudowanych scenach w dniach 1 - 4 lipca.

Najnowsze