Olsztyn Green Festival 2019 - kto wystąpi 15-17.08.2019?

2019-08-13 22:35
Krzysztof Zalewski
Autor: PHOTO KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

To już 6. edycja Olsztyn Green Festival! Plaża miejska w Olsztynie nad jeziorem Ukiel zamieni się na trzy dni w centrum zabawy! Olsztyn Green Festival to świetni polscy wykonawcy, malownicza sceneria, niesamowita strefa food-trucków z jedzeniem z całego świata, jedyna w Polsce strefa z fashion truckami, strefa dzieci, ale także mnóstwo wydarzeń towarzyszących, propagujących ekologię i zdrowy tryb życia.

Olsztyn Green Festival 2019 - artyści

Podczas Green Festival 2019, na scenie zaprezentuje się grono popularnych i niezwykle uzdolnionych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Przed zgromadzoną w Olsztynie publicznością wystąpią: Krzysztof Zalewski, Sokół, MROZU, Katarzyna Nosowska, Paweł Domagała, PRO8L3M, Mela Koteluk, The Dumpings, Mery Spolsky, EABS, tęskno, Voo Voo, BARANOVSKi, Lao Che, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, SMOLIK / KEV FOX, Wasabi, Organek, Paulina Przybysz, Łąki Łan, Rasmentalism, Wojtek Mazolewski Quintet "Komeda" oraz Andrzej Piaseczny.

Green Festival 2019 Olsztyn - bilety

Dzieci do lat 12 i dorośli po 65 roku są zobowiązani do zakupu biletu za 1zł. Osoby niepełnosprawne z potwierdzoną niepełnosprawnością są zobowiązani do zakupu biletu, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo. Pozostałe bilety są obecnie dostępne w ostatniej puli - final call i kosztują 199 złotych. Bilety można kupić w aplikacji Going., na ebilet.pl i stacjonarnie w sieci salonów empik.

www.facebook.com/events/323805834868824/

Najnowsze