O.S.T.R. - koncerty 2020 na trasie Gniew: kiedy i gdzie wystąpi raper? [DATY, MIASTA]

2020-01-29 16:02 RW
O.S.T.R. - koncerty 2020 na trasie Gniew: kiedy i gdzie wystąpi raper? [DATY, MIASTA]
Autor: Paweł Fabjański O.S.T.R. - koncerty 2020 na trasie Gniew: kiedy i gdzie wystąpi raper? [DATY, MIASTA]

O.S.T.R. wraca z nową płytą i trasą koncertową! Gdzie i kiedy wystąpi raper? Przekonajcie się sprawdzają dokładne terminy i miejsca - w jednym miejscu na ESKA.pl

O.S.T.R. - koncerty 2020 na trasie Gniew to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów. 130 koncertów w ubiegłym roku, 20 lat w jednej, nieprzerwanej trasie koncertowej w kraju i za granicą! Nie istnieje siła, która powstrzymałaby Ostrego przed tegoroczną trasą koncertową po premierze albumu GNIEW! Nowa trasa to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty GNIEW, ale rzecz jasna nie zabraknie także najpopularniejszych numerów z owocnej dyskografii O.S.T.R. Za oprawę muzyczno - wizualną odpowiada najlepszy w swoim fachu - DJ Haem.

O.S.T.R. - koncerty 2020  Gniew: KIEDY, GDZIE

Gdzie i kiedy wystąpi O.S.T.R.? W jakich miastach będzie można go zobaczyć? Mapa koncertowa na tę chwilę wygląda następująco:

  • 6/03 KRAKÓW Studio
  • 7/03 WROCŁAW A2
  • 14/03 WARSZAWA Progresja
  • 21/03 POZNAŃ B17
  • 27/03 GDAŃSK B90
  • 28/03 ŁÓDŹ Wytwórnia

O.S.T.R. - Koncerty 2020: BILETY

Gdzie i po ile kupić wejściówki? Bilety w trzech pulach 49/59/69 złotych dostępne są na www.stage24.pl/. Stale aktualizowana lista koncertów znajduje się na fanpage'u FB: www.facebook.com/pg/ostr.tabasko/events/ oraz na www.ostr.pl/. Osoby niepełnoletnie wejdą na koncert pod opieką dorosłych.

Jednocześnie przypominamy, że nawww.ostrygniew.pl trwa przedsprzedaż dwupłytowej, limitowanej edycji specjalnej albumu GNIEW. Uwaga: ta wersja będzie dostępna tylko w przedsprzedaży albo do wyczerpania nakładu! Premiera albumu 27 lutego 2020 roku. Za identyfikację wizualną nowego albumu i trasy koncertowej odpowiada 247 Studio z Trójmiasta z Oskarem OESU Podolskim i Karolem Imiałkowskim na czele.

Na kanale YouTube Asfalt Records dostępny jest już pierwszy rozdział filmu GNIEW z udziałem Elizy Rycembel i Eryka Lubosa, stanowiący ilustrację filmową do całego najnowszego albumu O.S.T.R.: www.asfa.lt/gniewrozdzialpierwszy. Reżyseria filmu: Błażej Jankowiak, produkcja: 9Liter Filmy i Asfalt Records.

GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW. 

Najnowsze