Nemo

i

Autor: SRF / Ella Mettler (eurovision.tv) Nemo reprezentuje Szwajcarię na Eurowizji 2024.

Koncerty

Nemo da trzy koncerty w Polsce! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda Eurowizji 2024?

2024-06-12 11:29

Nemo to kolejna gwiazda Eurowizji 2024, która wystąpi przed polską publicznością. Osoba wykonująca piosenkę "The Code", która zwyciężyła ostatnią edycję konkursu, zagra w naszym kraju aż trzy koncerty. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć i usłyszeć Nemo na żywo? Oto najważniejsze informacje o koncertach.

Nemo już wkrótce zaśpiewa dla fanów w całej Europie. Po spektakularnym zwycięstwie na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji z piosenką "The Code" szwajcarska gwiazda wyrusza w swoje pierwsze w karierze tournée. - Bardzo się cieszę, że wiosną przyszłego roku zagram swoją pierwszą europejską trasę koncertową. Obserwowanie jak ta społeczność rośnie razem dzięki mojej muzyce, było jedną z najpiękniejszych rzeczy i nie mogę się doczekać, aby spotkać się ze wszystkimi - mówi o nadchodzących koncertach. Nemo będzie kolejną osobą znaną z Eurowizji 2024, która wystąpi dla polskich fanów. Wcześniej koncerty w Polsce ogłosili m.in. Baby Lasagna, Joost Klein, Slimane, Bambie Thug oraz Marcus & Martinus.

Gwiazdy Eurowizji 2024 w Polsce. Kto wystąpi? Kiedy i gdzie? Informacje o koncertach w jednym miejscu

Luna wróciła do kraju. Takie powitanie zgotowali jej Polacy

Nemo w Polsce - kiedy i gdzie koncerty?

Nemo da w naszym kraju nie jeden, a trzy koncerty. Trzeba będzie jednak poczekać na nie do wiosny 2025 roku. Harmonogram wygląda następująco:

  • 12 kwietnia 2025 - Progresja, Warszawa
  • 14 kwietnia 2025 - B15, Poznań
  • 15 kwietnia 2025 - Studio, Kraków

Co wiadomo o wejściówkach?

Nemo w Polsce - bilety

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 czerwca o godz. 11:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster Polska rozpocznie się w czwartek, 13 czerwca o godz. 11:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 czerwca na LiveNation.pl o godz. 11:00