Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022. TE reakcje uczniów mówią wszystko!

2022-01-26 16:13
Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022. Uczniowie TYMI reakcjami
Autor: Anna Golaszewska/East News Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022. Uczniowie TYMI reakcjami

Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022 oficjalnie ogłoszona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki! Jak zareagowali na to uczniowie? Są bardziej zadowoleni czy jednak twierdzą, że nie jest to dobry pomysł? Przekonajcie się sprawdzając opinie już teraz!

Spis treści

  1. Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022 - reakcje

Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022 została potwierdzona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Resort powiadomił, że po rozmowach z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zdecydowano się zamknąć szkoły ze względu na trudną sytuację związaną z dzienną liczbą zakażeń. W drugiej połowie stycznia odnotowano 19 tysięcy zachorowań, a dzień później było ich już ponad 30 tysięcy. Komunikat o tym, od kiedy do kiedy nauka zdalna 2022 zaskoczył uczniów, bo do tej pory minister edukacji wykluczał odejście od lekcji w trybie stacjonarnym. Tym bardziej zaskoczył fakt, że dla wielu uczniów będzie to miesiąc wolnego od zajęć w szkolnych klasach. Rozporządzenie o zdalnym nauczaniu 2022 wyklucza jednak pewne wyjątki. Możliwe jest przeprowadzanie konsultacji związanych z przygotowaniem osób do egzaminu ósmoklasisty, czy matury. Egzaminy zawodowe odbędą się również zgodnie z planem.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022 - reakcje

Nauka zdalna w szkołach do 27 lutego 2022 to dla jednych dobra informacja, a dla drugich kompletne nieporozumienie. Tradycyjnie, jak to w sprawie nauki zdalnej, internauci podzielili się na dwa obozy. Na Twitterze przeważają głównie opinie, że to niezbyt dobry pomysł. Natomiast na TikToku uczniowie są zachwyceni rozwiązaniem wprowadzonym przez ministerstwo edukacji. 

Jeden z Tiktokerów, buniosb, skomentował potwierdzone zdalne nagrywając oddzielny materiał w tym temacie. W komentarzach pojawiły się takie opinie, jak:

  • gg znowu bendzie granie na lekcjah
  • uff jak dobrze😌
  • Moi kochani nasze modlitwy o zdalne usłyszeli
  • pov: masz ferie jako ostatni
  • Nie mam sprawdzianu z matmy uff 🥳
  • Jej super ja się cieszę
  • wkońcu będę mógł grać z kolegami na zdalnych

Nauka zdalna w Polsce 2022 ma chronić przez zachorowaniem i pogorszeniem trudnej sytuacji epidemicznej w naszym kraju. Pierwszy raz skorzystano z tej możliwości w marcu 2020. Później, od października tego samego roku praktycznie do wakacji 2021. Do stycznia 2022 nauka zdalna była wprowadzana, tylko tam, gdzie wykryto ognisko. Decyzję o wysłaniu danej klasy na kwarantannę podejmuje dyrektor placówki, w porozumieniu z lokalnie pracującym inspektoratem sanitarnym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze