Michał Szpak

i

Autor: WBF

Michał Szpak pokazał to, co jest dla niego niezwykle ważne. Wylały się gratulacje i gorące brawa!

2021-04-28 9:46

Michał Szpak dał się pokazać publiczności już kilka lat temu. Od tamtej pory intensywnie działa w branży muzycznej, zdobywając przy tym wielu fanów. Teraz artysta pokazał się z nieco innej strony, w efekcie czego wylały się gorące brawa i gratulacje w sieci. Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Michał Szpak to barwna postać w show-biznesie, o której zawsze jest głośno. Choć czasem potrafił wywoływać różne kontrowersje to może pochwalić się wieloma oddanymi i wiernymi fanami. To właśnie oni wspierają go jak tylko mogą i mocno trzymają kciuki za jego rozwój i karierę. Teraz artysta po raz kolejny pokazał się z dobrej strony i otrzymał wiele gratulacji ze strony internautów. Podobnie było również za każdym razem, gdy zasiadał na trenerskim fotelu w The Voice of Poland. To jeden z najbardziej uwielbianych postaci muzycznego show, którego niestety w kolejnej edycji może zabraknąć. Przypomnijmy, że Michał Szpak w The Voice of Poland wygrał aż dwa razy - z Martą Gałuszewską oraz Krystianem Ochmanem. Ponadto dwukrotnie zajął też drugie miejsce, dzięki Natalii Zastępie i Darii Reczek. Teraz artysta po raz kolejny skradł serca swoich fanów i zyskał nowych, a to wszystko ze względu na szczerość i pewien wywiad.

Michał Szpak - najlepsze występy

Michał Szpak i Maja Sablewska - wywiad

Michał Szpak jakiś czas temu trzymał swoich fanów w niepewności. To wszystko przez tajemnicę, którą okazał się być wywiad z ... Mają Sablewską. Wiele osób na początku nie mogło w to uwierzyć, ale jednak gwiazdorski numer połączył siły i po 10 latach wyszło z tego coś niesamowitego! Przypomnijmy, że między Michałem i Mają narodził się kiedyś mały konflikt. To wszystko zadziało się na scenie X Factora, podczas castingu. Teraz jednak celebryci mają ze sobą dobre relacje, a świadczy o tym ich wspólna rozmowa, którą w całości możecie znaleźć na stronie oswiecenihedonisci.pl. Wywiad trwa godzinę i tuż po jego premierze, social media zalała fala pozytywnych słów właśnie w stronę Michała Szpaka.

- Jedyny i niepowtarzalny artysta?? Wspaniały człowiek o wielkim sercu szczególnie dla fanów ❤️?❤️?

- Było najlepiej...?? ?Wspaniała rozmowa którą się słuchało z zapartym tchem...Klasa, mądrość życiowa i elokwencja level high...???I do tego narobiłeś ogromnego apetytu na to Twoje nowe muzyczne rozdanie...? Trzymam kciuki za kolejny rozdział i wracaj kiedy będziesz gotów!!!?Powodzenia !!! ?

- Przesłuchałam rozmowę wczoraj. Najlepiej spędzona godzina ostatnimi czasy. ❤️

- Było świetnie? mądrze z pokora i dystansem. Pokazałeś to co jest niezwykle ważne a mianowicie, żeby doceniać inność każdego z nas j indywidualizm bo to czyni świat pięknym. Ta różnobarwność. Dziękuje ci i za ta osobowość szanuje i bardzo ale to bardzo lubię

- Myślę ze jest to jeden z Twoich najlepszych wywiadów, konkretnie, na temat, czuć szczerość i dużo większą dojrzałość. Miło się słuchało ❤️

- Bardzo ciekawa rozmowa ? Dużo bardziej przybliżyła mi Twoją 10 letnią muzyczną drogę oraz motywy do takich, a nie innych decyzji... Przyjemnie się słuchało Twoich opowieści i anegdot ❤️ Maja okazała się całkiem sympatyczną prowadzącą. Powodzenia w tworzeniu nowego rozdziału na muzycznej drodze i mam cichą nadzieję, że nie dasz nam tak długo na siebie czekać... Trzymam kciuki ?

Michał Szpak pokazał w najnowszym wywiadzie, co jest dla niego niezwykle ważne. Był po prostu sobą, dlatego po raz kolejny wygrała szczerość i to, że artysta nikogo nie udaje. Co więcej, oprócz fanów pochwaliła go również sama Maja Sablewska, a także stwierdziła, że wszystko co najlepsze, z pewnością czeka jeszcze na muzyka, ponieważ nie boi się zmian.

Co studiował Michał Szpak, Margaret, Cleo, Quebonafide i inni?

Pytanie 1 z 10
Co studiowała Margaret?