Maja Sablewska

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Maja Sablewska - wiek, kiedyś, dzieci, tatuaże, wzrost, partner, operacje, waga, Instagram

2021-04-23 14:22

Kim jest Maja Sablewska? To bez dwóch zdań jedna z najbardziej znanych osób w polskim show biznesie. Była menadżerką znanych gwiazd, zasiadała na jurorskim fotelu w X Factor, a później występowała w programach związanych z modą. Ile ma lat? Czy ma dzieci? Kto jest jej partnerem? Poznajcie ją bliżej w tym artykule.

Maja Sablewska - wiek, kiedyś, dzieci, tatuaże, wzrost, partner, operacje, waga, Instagram. Takich informacji szuka o celebrytce wiele osób. Maja Sablewska to polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także prezenterka telewizyjną. Rodzinnym miastem Sablewskiej jest Sosnowiec, a jej kariera zaczęła się w dosyć nietypowy sposób. Mianowicie będąc nastolatką, Maja stworzyła fanklub Natalii Kukulskiej przez co jej relacje z piosenkarką mocno się zacieśniły. Po jakimś czasie Maja została nianią syna Natalii i przeprowadziła się do Warszawy. Następnie zaczęła pracę w branży muzycznej i była menadżerką Dody, Mariny Łuczenko, Edyty Górniak oraz Toli Szlagowskiej z Blog 27. W 2011 roku Maja Sablewska zasiadła na fotelu jurorskim w X Factor, a wraz z końcem roku zakończyła się jej praca menadżerki. Następnie stała się doradcą wizerunkowym, zaprojektowała kolekcję ubrań dla marki Mohito, napisała dwa poradniki i prowadziła program Sablewskiej sposób na modę dla TVN Style.

Piosenki, które są do siebie podobne

Maja Sablewska - wiek

Ile Maja Sablewska ma lat? Celebrytka urodziła się 5 kwietnia 1980 roku, czyli w 2021 roku skończyła 41 lat.

Maja Sablewska - wzrost

Ile Maja Sablewska ma wzrostu? Celebrytka jest wysoka i mierzy około 176 cm wzrostu.

Maja Sablewska - waga

Ile waży Maja Sablewska? To zastanawia wiele osób, które zachwycają się jej sylwetką. W internecie możemy znaleźć informację, że celebrytka waży 55 kg, jednak nie wiemy czy są to aktualne dane. 

Maja Sablewska - partner

Maja Sablewska związana jest z muzykiem jazzowym Wojtkiem Mazolewskim. Para często publikuje swoje zdjęcia na Instagramie.

Maja Sablewska - dzieci

Czy Maja Sablewska ma dzieci? Celebrytka nie ma dzieci, a w dodatku dawniej wyznała, że jedną ciążę poroniła.

Maja Sablewska - Instagram

Maja Sablewska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu pod nickiem @sablewska.