Michał Szpak

i

Autor: VIPHOTO/East News

Michał Szpak szykuje niespodziankę z... Takiego obrotu akcji nie spodziewał się nikt!

2021-04-22 11:35

Michał Szpak to najbarwniejsza osobowość branży muzycznej i show biznesu. Kiedy tylko pojawił się na scenie to wywołał wiele kontrowersji. Dziś jest najpopularniejszym artystą w naszym kraju i jak się okazuje szykuje niespodziankę z pewną osobą. kto by pomyślał, że będzie to akurat ta celebrytka. Takiego obrotu akcji nie spodziewał się nikt!

Michał Szpak to artysta o niesamowitym talencie muzycznym! Po raz pierwszy pojawił się na scenie w wieku 9 lat i zaskoczył wszystkich. Następnie już jako dorosły człowiek, wziął udział w pierwszej edycji muzycznego show X Factor. Decyzją jurorów - Czesława Mozila, Kuby Wojewódzkiego i Mai Sablewskiej, przeszedł do następnego etapu. Michał Szpak był w grupie kierowanej przez Kubę Wojewódzkiego i po kilku odcinkach doszedł do wielkiego finału, zajmując drugie miejsce - tuż za Gienkiem Loską. Choć początki nie były łatwe, dziś Michał Szpak jest wielką gwiazdą i szykuje niespodziankę w duecie! Z kim? To wielkie zaskoczenie, a social media zalała fala komentarzy na ten temat. Takiego obrotu akcji, nie spodziewał się raczej nikt!

Michał Szpak - najlepsze występy

Michał Szpak i Maja Sablewska w akcji

Michał Szpak zdradził swoim fanom mały sekret. Mowa o niespodziance, którą szykuje z... Mają Sablewską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że celebrytka była kiedyś sceptycznie nastawiona do artysty. Chodzi o casting do X Factora, podczas którego doszło do spięcia własnie między tą dwójką. Kiedy Michał wyszedł na scenę, aby zaprezentować swój talent Polsce, Maja poprosiła go, aby zdjął wszelkie, kobiece błyskotki, które ma na sobie. Choć przez chwile czuć było nie za dobrą atmosferę w powietrzu, to po pewnym czasie, celebrytka stała się wielką fanką Michała Szpaka, a dzisiaj razem z nim szykuje niespodziankę. Co to będzie? Czy szykuje się nowa piosenka? Maja przecież też jest artystką muzyczną, jednak na ten moment, artyści milczą. Jedno jest jednak pewne - ich współpraca ujrzy światło dzienne 26 kwietnia 2021 roku. Takiego obrotu akcji nie spodziewał się nikt!

Co studiował Michał Szpak, Margaret, Cleo, Quebonafide i inni?

Pytanie 1 z 10
Co studiowała Margaret?