Michał Szpak

i

Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe Michał Szpak

Michał Szpak odchodzi z The Voice of Poland? Potwierdzono zmiany w jury

2021-04-26 14:49

Michał Szpak jest jednym z ulubionych jurorów w programie The Voice of Poland. Ma na koncie dwa zwycięstwa. Fani piosenkarza są jednak zaniepokojeni. Wiele wskazuje na to, że zabraknie go w 12. edycji popularnego talent show. Telewizja Polska potwierdziła, że skład trenerów w nadchodzącym sezonie zostanie odświeżony.

Michał Szpak może pożegnać się z fotelem trenera w 12. edycji programu The Voice of Poland. Telewizja Polska poinformowała, że skład jurorski zostanie zmieniony. Plotki na ten temat krążyły już od dawna. Podejrzewano, że może chodzić o Edytę Górniak, która zmaga się z kryzysem wizerunkowym. Jednak jak podaje portal internetowy Party.pl, zmiana ma dotyczyć właśnie Michała Szpaka. Fani wokalisty podejrzewali już, że tak może się stać, a powodem miały być jego osobiste przekonania. Michał Szpak może pochwalić się dużymi sukcesami jako trener w programie The Voice of Poland. Kiedy ogłoszono jego obecność w składzie jurorskim, wiele osób miało wątpliwości, czy nie jest za mało doświadczony do tej roli. Szybko jednak udowodnił, że to błędne myślenie. Udało mu się wygrać dwa razy - z Martą Gałuszewską oraz Krystianem Ochmanem. Dwukrotnie zajął też drugie miejsce. Stało się to dzięki Natalii Zastępie i Darii Reczek.

Michał Szpak - najlepsze występy

The Voice of Poland 12 - trenerzy

The Voice of Poland powróci na antenę TVP2 już jesienią 2021. Choć informacje na temat odejścia Michała Szpaka nie zostały jeszcze potwierdzone, fani programu zastanawiają się, co stanie się z resztą składu jurorskiego. Wszystko wskazuje jednak na to, że Edyta Górniak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron nie muszą martwić się o posadę - takie informacje przekazał portal Party.pl. Oznacza to więc, że pojawi się tylko jeden nowy trener. Kto to będzie?

Sonda
Czy Michał Szpak powinien odejść z The Voice of Poland?

The Voice of Poland 12 - kto w jury? GŁOSOWANIE

Skład jurorski programu The Voice of Poland zawsze wzbudza wiele emocji. Fani spekulują, kto powinien znaleźć się w tym gronie. Przygotowaliśmy zestawienie najczęściej wymienianych nazwisk. Można zagłosować na swojego faworyta! Ankietę znajdziesz tutaj.