Męskie Granie 2020 - kto wystąpi w Żywcu 8.08? Daria Zawiałow, Mata i inni

2020-08-08 19:22 Maksymilian Kluziewicz
Daria Zawiałow
Autor: Grzegorz Ksel/REPORTER

Przed nami kolejna, jedenasta edycja Męskiego Grania. Mimo że impreza po raz pierwszy odbędzie się bez udziału publiczności, wielbiciele tego festiwalu muzycznego mogą liczyć na dawkę emocji i świetnej muzyki od swoich ulubionych wykonawców. Koncert w Żywcu tradycyjnie będzie transmitowany w sieci. Kto wystąpi podczas Męskiego Grania 8 sierpnia? Sprawdź na ESKA.pl.

Męskie Granie 2020 - kto gra podczas koncertu w Żywcu 8 sierpnia? Line-up jest już znany! Odbywająca się co roku impreza muzyczna cieszy się wielką popularnością ze strony słuchaczy muzyki. Każdy z zaplanowanych koncertów jest zawsze wyprzedany. Z pewnością nie inaczej byłoby w tym roku. Ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy festiwalu Męskie Granie podjęli decyzję o odwołaniu przedsięwzięcia. Fani nie pozostali jednak z niczym. W tym roku odbędzie się jeden koncert w ramach Męskiego Grania. Już 8 sierpnia wszyscy będą mogli zobaczyć transmisję na żywo z koncertu w Żywcu.

Na przestrzeni lat podczas festiwalu Męskie Granie zaprezentowali się najpopularniejsi artyści muzyczni, między innymi Brodka, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski czy Nosowska. W tym roku line-up jest równie mocny! Widzowie na pewno zobaczą na scenie autorów tegorocznego hymnu Męskiego Grania, czyli Darię Zawiałow, Króla oraz IGO. Kogo jeszcze?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Męskie Granie 2020 - kto gra w Żywcu?

Męskie Granie słynie z niecodziennych połączeń muzycznych. Również i w tym roku fani festiwalu będą mogli liczyć na niezapomniane momenty muzyczne. Na scenie w Żywcu zaprezentują się: Męskie Granie Orkiestra, Daria Zawiałow z Tomaszem Organkiem, Król oraz Igo w duecie z Bass Astral, Mata z Katarzyną Nosowską oraz Dawid Podsiadło, który ze względu na sytuację epidemiologiczną musiał przełożyć zaplanowane na ten rok koncerty stadionowe.

Transmisję koncertu będzie można oglądać na Facebooku i YouTubie Męskiego Grania w sobotę, od godziny 17:00.

Najnowsze