Matura angielski 2021 - arkusz PDF, odpowiedzi, CKE, zadania

Matura 2021 – dziś matematyka! Jak poszło rzeszowskim licealistom? [KOMENTARZE]
Autor: pexels Matura 2021 – dziś matematyka! Jak poszło rzeszowskim licealistom? [KOMENTARZE]

Matura z języka angielskiego 2021 trwa w najlepsze! Uczniowie właśnie rozwiązują arkusz CKE z języka obcego nowożytnego i kiedy tylko skończą z pewnością będą poszukiwać odpowiedzi z tego egzaminu. Arkusz CKE z języka angielskiego, zadania i odpowiedzi znajdziecie w artykule poniżej!

Spis treści

  1. Matura angielski 2021 - arkusz PDF
  2. Matura angielski 2021 - odpowiedzi
  3. Matura angielski 2021 - zadania

Matura 2021 - arkusz PDF z języka angielskiego, odpowiedzi, CKE, zadania. Gdzie szukać najważniejszych informacji zaraz po zakończeniu pisania matury z języka angielskiego? Przypomnijmy, że egzamin maturalny z tego przedmiotu odbył się w czwartek, 6 maja. Dzisiaj o godzinie 9:00 wszyscy absolwenci, którzy zadeklarowali swoją chęć w zdaniu tego przedmiotu właśnie podeszli do niego na poziomie podstawowym. Podobnie jak w przypadku całej reszty testów, uczniowie, którzy opuszczają salę egzaminacyjną natychmiast poszukują w sieci odpowiedzi oraz całego arkusza CKE najlepiej w wersji PDF, tak aby móc już po maturze jeszcze raz na spokojnie i bez większego stresu przeanalizować cały egzamin i naniesione na niego przez siebie odpowiedzi. 

Matura 2021 z języka angielskiego była jednym z najczęściej wybieranych egzaminów obowiązkowych przez uczniów. To właśnie na ten obcy język zapisywała się zdecydowana większość absolwentów. Jak poradzili sobie z tegorocznym arkuszem maturalnym? Czy było trudniej niż w ubiegłych latach? Arkusz CKE z języka angielskiego, zadania i odpowiedzi znajdziecie poniżej! 

Matura angielski 2021 - arkusz PDF

Matura 2021 z języka angielskiego rozpoczęła się 6 maja o godzinie 9:00 na poziomie podstawowym. Arkusz PDF z tej części matury został umieszczony na oficjalniej stronie CKE, jednak znajdziecie go również tutaj. 

Matura angielski 2021 - odpowiedzi

Matura 2021 - odpowiedzi z języka angielskiego to kwestia, która najbardziej interesuje wszystkich uczniów piszących ten egzamin. Odpowiedzi z tej części matury z pewnością pojawią się w sieci za jakiś czas. 

Matura angielski 2021 - zadania

Matura 2021 z języka angielskiego - zadania były łatwiejsze niż w tamtym roku? Uczniowie zaraz po zakończeniu egzaminu ruszyli na Twitter i podzielili się swoimi opiniami! Zdaniem większości, matura była podejrzanie łatwa!

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Najnowsze