Matura 2021 z języka angielskiego podejrzanie łatwa? Są komentarze uczniów!

2021-05-06 11:29
matura 2021
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Matura 2021 z języka angielskiego była podejrzenia łatwa? Uczniowie z uśmiechem na ustach opuścili sale egzaminacyjną pewni tego, że uzyskają z tego testu wynik pozytywny! Jak poszło uczniom na maturze 2021 z języka angielskiego? Pierwsze komentarze w sieci pojawiły się chwilę po egzaminie.

Matura z języka angielskiego 2021 była podejrzanie łatwa? Uczniowie pisali egzamin maturalny z matematyki dokładnie 6 maja o godzinie 9:00 na poziomie podstawowym. Egzamin ten okazał się jednak zdecydowanie łatwiejszy niż wszyscy się spodziewali! Uczniowie zaraz po zamknięciu arkusza CKE i opuszczeniu sali egzaminacyjnej powędrowali na Twitter, gdzie podzielili się z innymi swoimi wrażeniami i odczuciami związanymi z powyżej wspomnianym egzaminie. Czy było łatwiej niż sądzili? Jak widać, najwyraźniej tak!

Przypomnijmy, że przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa Ministerstwo Edukacji i Nauki bardzo okroiło wymagany materiał, tak aby uczniowie nie musieli w domu przerabiać zbyt wiele materiału. Czy matura z języka angielskiego 2021 zaskoczyła uczniów? Jak widać pozytywnie, co można jasno wywnioskować z publikowanych przez nich komentarzy. Więcej na ten temat przeczytacie poniżej! 

Matura z języka angielskiego 2021 - komentarze uczniów 

Matura z języka angielskiego 2021 na poziomie podstawowym już się zakończyła! Uczniowe podeszli do niej w czwartek, 6 maja o godzinie 9:00. Zaraz po zakończeniu egzaminu, w sieci pojawiły się komentarze: 

  • Dobra pierwszy raz to napisze ALE EASY TO BYŁO temat jeszcze lepszy niż ten o autostopie. Aż w szoku jestem bo zrobiłam wszystko w połowę czasu!
  • Jaka łatwizna! 
  • To mi wywaliło ego czy ten angielski był na poziomie podstawówki?
  • Ten angielski był dla mnie za łatwy ale zobaczę jak mi poszło z tym otwartym bo dwóch słówek nie byłam pewna.
  • Okej ale jakby nie spodziewałam się takiego pisania na podstawie.
  • Matura z angielskiego była mega łatwa. Zadania zamknięte to był jakiś żart ale nieśmieszny, blog fajny temat prosty, niepotrzebne było jakiś skomplikowane słownictwo.
Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze