Matura 2021 - MATEMATYKA. O której godzinie? Co zabrać? [PORADNIK]

2021-05-05 6:41
Matura 2021 - matematyka. O której godzinie? Co zabrać? [PORADNIK]
Autor: canva.com Matura 2021 - matematyka. O której godzinie? Co zabrać? [PORADNIK]

Matura 2021 z matematyki to jeden z trudniejszych egzaminów, który czeka maturzystów w 2021 roku. Królowa nauk jest nieprzewidywalna, ale nie należy się jej bać. Jeżeli ciężko pracowaliście przez kilka lat, to bez trudu w pomocach naukowych otrzymacie odpowiedź na większość zadań. Uczniowie jednak zastanawiają się, o której godzinie odbędzie się egzamin, oraz co należy na niego zabrać. Przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik, który pomoże Wam w tym stresującym czasie.

Spis treści

 1. Matura 2021 - MATEMATYKA. GODZINA
 2. Matura 2021 - MATEMATYKA. Co zabrać?

Matura 2021 - MATEMATYKA. Egzamin maturalny z matematyki to obawa wielu maturzystów. Najczęściej martwią się tym, że nie poradzą sobie z poprawnym odczytaniem wzorów. Jednak warto podejść do tego przedmiotu ze spokojem. Większość wzorów uczniowie otrzymają w trakcie testów w specjalnie przygotowanych pomocach naukowych. Jednak część z nich, jak na przykład ich wyprowadzenie, należy się już nauczyć i przypomnieć. Matura z matematyki nie musi być straszna, jeżeli dobrze się do niej przygotujecie. Abyście nie musieli zamartwiać się o której godzinie jest egzamin, lub co należy ze sobą zabrać do sali, przygotowaliśmy dla Was poradnik, dzięki któremu podejdziecie do matury z matematyki spokojniejsi. 

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

Matura 2021 - MATEMATYKA. GODZINA

Matura z matematyki odbędzie się w środę, 5 maja 2021 roku. Egzamin rozpocznie się punktualnie o godzinie 9:00 rano.

Matura 2021 - jak będzie wyglądać? CKE publikuje ważne wytyczne

Matura 2021 - MATEMATYKA. Co zabrać?

Matura z matematyki to po języku polskim kolejny ważny egzamin. W sali, gdzie otrzymacie arkusze egzaminacyjne, dodatkowo dostaniecie pomoce naukowe w postaci wybranych wzorów do ułatwienia rozwiązywania działań i zadań. Pamiętajcie jednak, żeby z domu zabrać następujące rzeczy:

 • Legitymacja szkolna, bądź dowód osobisty
 • Długopis
 • Butelkę z wodą
 • Maseczka zakrywająca usta i nos

Odwołanie matur ustnych 2021 - dlaczego i co to oznacza?

Nie możecie ze sobą zabrać:

 • Maskotek
 • Telefonów komórkowych
 • Laptopów
 • Tabletów
 • Lektur i innych pomocy naukowych
Sonda
Czy stresujesz się egzaminem z matematyki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze