Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka online - ODPOWIEDZI, ZADANIA, ARKUSZE CKE, PDF

2022-05-25 12:58
Egzamin ósmoklasisty - arkusz
Autor: CKE Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - arkusze CKE

Matematyka na egzaminie ósmoklasisty to postrach setek tysięcy uczniów. Przyszli absolwenci szkół ponadpodstawowych przystąpili do egzaminu z matematyki 25 maja. Wszystkie najważniejsze informacje, takie jak arkusze CKE oraz zawarte w nich zadania znajdziecie w poniższym artykule.

Spis treści

  1. Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - odpowiedzi
  2. Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - arkusze CKE
  3. Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - zadania

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - arkusze CKE, zadania i odpowiedzi interesują wszystkich zdających. Odbywający się co roku egzamin ósmoklasisty to największe wyzwanie, z jakim muszą się zmierzyć uczniowie szkół podstawowych. Test ma na celu sprawdzenie zdobytej przez nich na przestrzeni lat wiedzy. Sesja egzaminacyjna trwa dokładnie trzy dni i w tym roku rozpoczęła się 24 maja egzaminem z języka polskiego. Temat rozprawki zaskoczył ósmoklasistów, którzy raczej nie przypuszczali, że lekturą, do której będą musieli się odwołać, będzie właśnie Zemsta. Zdecydowanie najwięcej stresu wywołuje jednak matematyka. Egzamin z królowej nauk będzie drugim, do którego przystąpią przyszli absolwenci polskich podstawówek. Egzamin rozpoczął się 25 maja o godzinie 9:00. W arkuszu CKE znajdą się zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte. Egzaminu ósmoklasisty z matematyki nie można nie zdać. Podejście do niego jest jednak warunkiem ukończenia szkoły. Dzięki uprzejmości CKE arkusze znajdziecie u nas zaledwie kilka godzin po opuszczeniu sali egzaminacyjnej.

Wymagania na egzaminie ósmoklasisty 2022 - matematyka. Co w arkuszu 25 maja?

Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - odpowiedzi

Odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty na próżno szukać w sieci. Centralna Komisja Egzaminacyjna nie udostępnia bowiem klucza odpowiedzi. Sporym udogodnieniem jest jednak to, że do sieci trafiają oficjalne arkusze, z którymi muszą mierzyć się zdający. To daje możliwość przedyskutowania sposobów na rozwiązanie konkretnych zadań np. z nauczycielem.

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - arkusze CKE

Arkusze CKE z matematyki są już dostępne na ESKA.pl. Dzięki uprzejmości Centralnej Komisji Egzaminacyjnej będziecie mogli przeanalizować arkusz zadanie po zadaniu, na spokojnie, w domowym zaciszu.

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - zadania

Czy egzamin ósmoklasisty z matematyki był trudny? Opinie na ten temat są podzielone, choć większość internautów uważa, że spodziewali się trudniejszych zadań. Z komentarzy wynika, że najwięcej problemów sprawiło zadanie, w którym trzeba było obliczyć liczbę koralików. Na Twitterze można znaleźć wiele różnych wyników, ale przeważa odpowiedź 3.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze