Maneskin

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Maneskin

Maneskin w Polsce - piosenki. Jak wygląda setlista koncertu?

2021-08-19 12:10

Na ten dzień czekali wszyscy fani zespołu Maneskin! Zwycięzcy Eurowizji powracają do Polski, by zagrać pełnoprawny koncert podczas odbywającego się w tym roku Open'er Park. Na jakie utwory może liczyć polska publiczność? Jak prezentuje się setlista koncertu Maneskin w Polsce?

Maneskin w Polsce - jakie piosenki wykonają zwycięzcy Eurowizji 2021? Informacji na ten temat poszukuje wielu fanów zespołu, który utworem Zitti e buoni podbił serca europejskiej publiczności i zapewnił sobie rozgłos na całym świecie. Trzeba przyznać, że od lat żaden zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji nie osiągnął sukcesu na taką skalę, co właśnie Maneskin. Włoska grupa zamieściła swoje single nawet na amerykańskiej liście przebojów, co jest nie lada osiągnięciem. Maneskin może pochwalić się fanami także w Polsce.

Po występie na Polsat SuperHit Festival 2021 grupa Maneskin obiecała wrócić do Polski. Zgodnie z zapowiedziami Damiano David i pozostali członkowie zespołu zaprezentują się przed polską publicznością w ramach Open'er Park już 19 sierpnia. Tym razem biorący udział w wydarzeniu wielbiciele twórczości formacji mogą liczyć na ich pełne show, a nie zaledwie kilka hitów, tak jak to miało miejsce w czerwcu. Jakich piosenek Maneskin nie zabraknie podczas ich koncertu w Polsce?

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?

Maneskin w Polsce - setlista

Fani Maneskin doskonale wiedzą, że członkowie grupy dają z siebie wszystko podczas koncertów. Oprócz autorskich numerów, publiczność może liczyć na usłyszenie coverów w wykonaniu zespołu. Jak prezentuje się setlista koncertu Maneskin w Polsce? Choć nie ma oficjalnego potwierdzenia, to polscy wielbiciele zapewne mogą spodziewać się tego samego zestawu, jaki otrzymali fani Maneskin biorący udział w ich ostatnich koncertach w innych krajach.

 1. In nome del Padre
 2. Zitti e buoni
 3. bury a friend
 4. Chosen
 5. For Your Love
 6. I Wanna Be Your Slave
 7. Coraline
 8. Beggin'
 9. Take Me Out
 10. Somebody Told Me
 11. Kiwi
 12. I Wanna Be Your Dog
 13. Close to the Top
 14. Lividi sui gomiti
 15. I Wanna Be Your Slave
Wywiad z Maneskin