Mama ostrzegała na pielgrzymce! Wielki HIT w drodze na Jasną Górę!

2019-08-05 10:54 RW
Mama ostrzegała na pielgrzymce! Wielki HIT w drodze na Jasną Górę!
Autor: fot. YouTube.com/Piesza Pielgrzymka Łomżyńska PPŁ // screen z filmu na YouTube: 35. Piesza Pielgrzymka Łomżyńska - Śpiewnik Pielgrzymkowy - "Mama ostrzegała" wersja pielgrzymkowa Mama ostrzegała na pielgrzymce! Wielki HIT w drodze na Jasną Górę!

Mama ostrzegała, to jedno z największych zaskoczeń 2019 roku. Utwór, który pojawił się wraz z teledyskiem, błyskawicznie stał się hitem. Muzyczny obrazek w 2,5 miesiąca od premiery przekroczył ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube, a co za tym idzie mnóstwo coverów i zabawnych przeróbek. Nikt jednak nie spodziewał się, że megahit zespołu Daj To Głośniej, doczeka się wersji pielgrzymkowej. Jak ona brzmi? Jak bardzo zostały zmienione słowa? Przekonajcie się słuchając na ESKA.pl

Mama ostrzegała - pielgrzymkowa wersja hitu umila czas wszystkim pątnikom, którzy wędrują na Jasną Górę. Piosenka zespołu Daj To Głośniej pojawiła się ze zmienionym tekstem. Refren, który w oryginale śpiewa Emilia Sanecka, został zastąpiony słowami rozśpiewanych pielgrzymów: Mama, mama, mama ostrzegała, będziesz sama, sama, grupę swoją doganiała. Wszystko z ogromnym uśmiechem i radością. Taka wersja z pewnością pobudzi i doda energii zmęczonym wędrownikom. 

Mama ostrzegała - pielgrzymka 2019

Co roku pątnicy umilają sobie czas w wędrówce na Jasną Górę i przerabiają największe, najbardziej znane kawałki. W 2018 roku pojawiła się pielgrzymkowa wersja hitu Miłość w Zakopanem. Natomiast dwa lata temu pielgrzymi śpiewali o tym, by iść krok po kroku do Maryi. Wszystko za sprawą religijnego Despacito

Pielgrzymkowe Mama ostrzegała, to może być wkrótce jeden z hitów internetu. Na pomysł stworzenia i wykonania takiej wersji wpadli uczestnicy 35. Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej. Czy powtórzy sukces poprzednich parodii? Oceńcie słuchając już teraz!

Mama ostrzegała, to jedno z największych zaskoczeń 2019 roku. Utwór, który pojawił się wraz z teledyskiem, błyskawicznie stał się hitem. Muzyczny obrazek w 2,5 miesiąca od premiery przekroczył ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube, a co za tym idzie mnóstwo coverów i zabawnych przeróbek. Nikt jednak nie spodziewał się, że megahit zespołu Daj To Głośniej, doczeka się wersji pielgrzymkowej. 

Najnowsze