Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę. Jak wygląda w blond włosach?

2019-08-04 20:01 A.D.
Sylwia Grzeszczak
Autor: East News / Łukasz Kalinowski

Sylwia Grzeszczak to nie tylko popularna piosenkarka i kompozytorka. Dla wielu kobiet w kraju jest prawdziwą inspiracją, silną i piękną kobietą, którą warto naśladować. Wokalistka szykuje się do premiery singla, a dodatkowo zachwyciła swoich fanów odważną metamorfozą. Jak wygląda artystka w... kolorze blond? Będziecie w szoku! Zobaczcie sami na ESKA.pl!

Sylwia Grzeszczak to wokalistka i kompozytorka, autorka takich hitów jak Małe rzeczy, Tamta dziewczyna czy Księżniczka. Artystka cały czas zaskakuje swoich fanów. W sierpniu niespodzianką będzie nowy singiel Sylwii Grzeszczak zatytułowany Rakiety. To jednak nie wszystko. W niedzielę 4 sierpnia piosenkarka zachwyciła fanów niezwykłą i odważną metamorfozą. Sylwia postawiła tym razem na zupełnie nowy kolor włosów! W takiej fryzurze nie mieliśmy jeszcze okazji jej podziwiać. Jak Sylwia Grzeszczak wygląda w blond włosach? 

Zobacz też: Ariana Grande zazdrosna jak nigdy! Artystka zaatakowała dwie dziewczyny

Sylwia Grzeszczak - jak wygląda w nowej fryzurze? 

Nową fryzurą Sylwia Grzeszczak pochwaliła się na Instagramie. Nowy wygląd jest częścią jej przygotowań do festiwalu w Sopocie. Metamorfoza niezwykle spodobała się fanom, a sama wokalistka odmłodniała. Internauci komentują wstawiony przez nią krótki filmik bardzo pozytywnie. Teraz i wy możecie się przekonać, jak wygląda artystka w nowej fryzurze! Jej filmik znajdziecie poniżej. 

Najnowsze