Śmieszna wersja piosenki Weź nie pytaj Pawła Domagały HITEM Internetu. To hymn matek!

2019-03-10 17:01 k.w.
parodia Weź nie pytaj
Autor: screen YouTube/Baku Family

Piosenka Weź nie pytaj Pawła Domagały przez wiele miesięcy królowała na szczytach list przebojów. W Gorącej 100 Radia Eska, numer zajął wysokie - 7. Miejsce. Piosenka kilkukrotnie była wykonywana w programach telewizyjnych - między innymi w The Voice Kids oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Była także parodiowana. Ostatnio w Internecie pojawiła się niezwykła przeróbka hitu w wykonaniu... matki.

Parodia piosenki Weź nie pytaj w wykonaniu matki! Utwór Weź nie pytaj był jednym z najpopularniejszych w Polsce. Kobiety wzdychało do romantycznej piosenki Pawła Domagały, wiele par wybierało tę piosenkę na swój pierwszy taniec weselny. Tak jak było wspomniane - ostatnio w sieci pojawiła się nowa parodia hitu Weź nie pytaj. Jest ona naprawdę wyjątkowa i wykonana przez… matkę. Musicie to zobaczyć!

Przeczytaj także: Koło Fortuny - duży problem z łatwym hasłem. Udało się dopiero za trzecim razem!

Zobacz: Modlitwa za parking - niecodzienna opłata za zaparkowanie samochodu

Weź nie pytaj - parodia 

Kilka dni temu na kanale Baku Family pojawiło się wideo Weź nie pytaj - parodia matki. W teledysku wystąpiła Malwina, która w klipie ukazuje trudy wychowania dwójki dzieci. W śmieszny i zarazem uroczy sposób przedstawia codzienność rodzica, w której ciężko znaleźć chwilę dla siebie. Klip ma już prawie 2 miliony wyświetleń na YouTube i kilka tysięcy komentarzy. Użytkownicy serwisu bardzo pozytywnie oceniają stworzoną parodię. Możecie ją ocenić sami - wideo znajdziecie poniżej:

Najnowsze