Despacito na pielgrzymce w wykonaniu polskiej zakonnicy! Takiej wersji nie było [VIDEO]

2017-08-07 14:50
Despacito na pielgrzymce w wykonaniu zakonnicy! Takiej wersji nie było [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Gosc Wroclawski screen z filmu na YouTube Z pozdrowieniem dla duchowych pielgrzymów - Despacito

Despacito słyszał już dosłownie każdy! Hit ten bije rekordy na YouTube, a liczba jego przeróbek nieustannie rośnie. Jedna z nich swoją premierę miała... na pielgrzymce! Zobaczcie VIDEO na ESKA.pl

Despacito na pielgrzymce w wersji ze zmienionymi słowami robi furorę w sieci! Jeden z hitów wakacji 2017 ma wiele odsłon, jednak takiej jeszcze nie słyszeliście. Refren, który w oryginale śpiewa Luis Fonsi, został zastąpiony słowami zakonnicy: Nie-tak-szybko. Krok do kroku do Maryi nie tak szybko (...). Później dołącza się ksiądz i i nowa forma Despacito gotowa. Przyznacie, że to dość pomysłowy sposób, by pobudzić i dodać energii zmęczonym pielgrzymom. 

Despacito na pielgrzymce - VIDEO

Pielgrzymkowe Despacito to jeden z najpopularniejszych filmów na YouTube w pierwszych dniach sierpnia 2017. Wersja zakonnicy i księdza cieszy się rosnącą popularnością. Wykonuje już ją kilka grup pielgrzymek, które są już w drodze do Częstochowy. Posłuchajcie poniżej Despacito na pielgrzymce:

 

YouTube - rekordowy wynik wyświetleń! Najpopularniejszym VIDEO jest...

Autor: brak danych

YouTube: filmy w tym serwisie pobijają rekordy pod względem wyświetleń! 11 lipca 2017 pisaliśmy o tym, że Gangnam Style pokonane przez Szybkich i Wściekłych. Wtedy z takiego obrotu sprawy cieszyło się wiele osób. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze