HIT LATA 2019 - finałowe głosowanie! Wybierzcie najgorętszy kawałek wakacji

2019-08-02 13:57 RW
HIT LATA 2019 - finałowe głosowanie! Wybierzcie najgorętszy kawałek wakacji
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS HIT LATA 2019 - finałowe głosowanie! Wybierzcie najgorętszy kawałek wakacji

Czytelnicy ESKA.pl wybierają HIT LATA 2019! Być może to utwór taneczny, imprezowy, energiczny, a może sentymentalny, spokojny i nostalgiczny? W finałowej rozgrywce możecie wybrać najgorętszy kawałek wakacji, który na zawsze będzie się kojarzyć z wakacyjnym czasem. Kto dostał się do finału? Przekonajcie się już teraz!

HIT LATA 2019 - piosenka, która zdobędzie największą liczbę Waszych głosów zostanie hymnem tegorocznych wakacji! Być może hymnem lata 2019 zostanie taneczny i  energiczny kawałek od Eda Sheerana i Justina Biebera. Kto wie, być może jednak wasze serce skradł sentymentalny i relaksujący numer od Kygo i Rity Ory? Od 2 lipca do 2 sierpnia trwała pierwsza część naszego plebiscytu. Czas na finałową rozgrywkę i ostateczną walkę o głosy czytelników ESKA.pl.

HIT LATA 2019 - GŁOSOWANIE

W naszym głosowaniu pojawiły się nowości muzyczne 2019 z polskiego i zagranicznego rynku muzycznego! Z 51. utworów w finałowym głosowaniu znalazło się 25 najgorętszych waszym zdaniem hitów. Kto spróbuje zagrozić zespołowi BTS, który zdominował pierwszą część plebiscytu? Do dzieła - GŁOSOWANIE trwa do 30 sierpnia!

Namówcie swoich znajomych do głosowania! Niech wygra wasz faworyt.

Najnowsze