Mam Talent 2021

i

Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam Talent 2021 - WYNIKI. Kto wygrał 13. edycję talent show?

2021-11-27 22:26

Wszystko co dobre szybko się kończy. Jesienna edycja Mam Talent dobiegła końca. W sobotę 27 listopada 2021 roku został wyemitowany ostatni odcinek talent show, który przeszedł już do historii. Kto wygrał tegoroczną edycję Mam Talent? Sprawdźcie szczegóły na kogo głosowali widzowie!

Mam Talent 2021 - WYNIKI. Kto wygrał 13. edycję talent show? W sobotni wieczór 27 listopada został wyemitowany na żywo ostatni odcinek uwielbianego przez wszystkich programu Mam Talent. Jesienna edycja ruszyła 4 września i jak zawsze na początku czekały na wszystkich castingowe występy. Potem widzowie mieli okazję oglądać półfinały na żywo, a w końcu przyszła pora na finał. Kto dołączył do grona zwycięzców z poprzednich edycji? My już wiemy! Przypomnijmy, że w 13. edycji Mam Talent doszło do zmian. Za kulisami miejsce Szymona Hołowni, zajął Michał Kempa i to on przez cały sezon razem z Marcinem Prokopem, dbał o to by panowała cudowna atmosfera. To jednak nie koniec, ponieważ wśród jurorów również doszło do zmian. Miejsce Agustina Egurroli zajął tancerz znany z show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Jan Kliment. To właśnie Janek przez całą edycję oceniał uczestników talent show razem z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Mam Talent 13 - KTO WYGRAŁ?

Kto wygrał 13. edycję Mam Talent i otrzymał nagrodę 300 000 tysięcy złotych? Jak to w programach tego typu bywa, tylko jedna osoba może być zwycięzcą, a został nim uczestnik, który od początku zachwycał wszystkich. Decyzją widzów, którzy głosowali przy pomocy SMS-ów Mam Talent 13 wygrał Krzysztof Jaros. Zwycięzca otrzymał nagrodę w wysokości 300 000 tysięcy złotych. Drugie miejsce decyzją widzów zajęła Jagoda Piec i Stefan (pies). Oprócz zajętego miejsca na podium, Jagoda ze swoim kompanem otrzymali nagrodę pieniężną 20 000 złotych od sponsora programu marki Sokołów.

Sonda
Którego jurora Mam Talent lubisz najbardziej?