Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu dała czadu! Łzy wzruszenia gwarantowane

2021-09-06 9:12
mam talent
Autor: x-news/TVN

Mam Talent to program, który widzowie po prostu uwielbiają! W sobotę 4 września oficjalnie wystartował 13. sezon show, który wywołał nie tylko uśmiech na twarzy niejednego widza, ale także łzy wzruszenia. To wszystko przez 82-letnią uczestniczkę, która na scenie dała czadu! Sprawdźcie szczegóły, co tam się wydarzyło.

Mam Talent to program, który gości na antenie TVN od 2008 roku. Od początku spotkał się z pozytywnymi komentarzami, dlatego teraz jesteśmy świadkami 13. edycji rozrywkowego show! Wraz z nową edycją pojawią się na scenie nie tylko nowi uczestnicy, ale także nowi jurorzy i zmiany za kulisami. Obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zasiada teraz Jan Kliment, którego większość osób kojarzy z Tańca z Gwiazdami. Za kulisami natomiast obok Marcina Prokopa znalazł się teraz Michał Kempa. To właśnie on zastępuje Szymona Hołownię, który pod koniec poprzedniej edycji pożegnał się z Mam Talent.

Jak to w przypadku tego typu programów bywa, wzbudzają one ogromne emocje. To wszystko przez barwnych uczestników, którzy mają ogromne talenty nie tylko muzyczne i taneczne. Jedną z takich uczestniczek, która dała czadu jest 82-latka z Tatr! To ona skradła serce widzów i jurorów, prezentując się ze śpiewem i lekkim bujaniem. Łzy wzruszenia gwarantowane!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu

To stało się naprawdę! Podczas pierwszego, premierowego odcinka programu Mam Talent, który miał miejsce w sobotę 4 września na scenę wyszła 82-letnia staruszka. Pochodząca z Niedzicy Pani Gienia od początku sprawiła, że niejedna osoba na jej widok mocno się rozczuliła nie tylko na widowni, ale także przed telewizorami! Uśmiechnięta, pełna energii i w kolorowym, góralskim stroju zaczęła śpiewać biesiadę. Wraz z końcem jej występu pojawiły się owację na stojąco, a do seniorki podszedł Jan Kliment oraz Małgorzata Foremniak. Pani Gienia z niesamowitym uśmiechem na buzi przeszła do kolejnego etapu show, otrzymując od jurorów trzy razy tak. Jak widać wiek to tylko cyferki, a Pani Gienia korzysta i cieszy się z życia na całego! Wideo z programu możecie zobaczyć TUTAJ.

Sonda
Czy oglądasz program Mam Talent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze