mam talent

i

Autor: x-news/TVN

Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu dała czadu! Łzy wzruszenia gwarantowane

2021-09-06 9:12

Mam Talent to program, który widzowie po prostu uwielbiają! W sobotę 4 września oficjalnie wystartował 13. sezon show, który wywołał nie tylko uśmiech na twarzy niejednego widza, ale także łzy wzruszenia. To wszystko przez 82-letnią uczestniczkę, która na scenie dała czadu! Sprawdźcie szczegóły, co tam się wydarzyło.

Mam Talent to program, który gości na antenie TVN od 2008 roku. Od początku spotkał się z pozytywnymi komentarzami, dlatego teraz jesteśmy świadkami 13. edycji rozrywkowego show! Wraz z nową edycją pojawią się na scenie nie tylko nowi uczestnicy, ale także nowi jurorzy i zmiany za kulisami. Obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zasiada teraz Jan Kliment, którego większość osób kojarzy z Tańca z Gwiazdami. Za kulisami natomiast obok Marcina Prokopa znalazł się teraz Michał Kempa. To właśnie on zastępuje Szymona Hołownię, który pod koniec poprzedniej edycji pożegnał się z Mam Talent.

Jak to w przypadku tego typu programów bywa, wzbudzają one ogromne emocje. To wszystko przez barwnych uczestników, którzy mają ogromne talenty nie tylko muzyczne i taneczne. Jedną z takich uczestniczek, która dała czadu jest 82-latka z Tatr! To ona skradła serce widzów i jurorów, prezentując się ze śpiewem i lekkim bujaniem. Łzy wzruszenia gwarantowane!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu

To stało się naprawdę! Podczas pierwszego, premierowego odcinka programu Mam Talent, który miał miejsce w sobotę 4 września na scenę wyszła 82-letnia staruszka. Pochodząca z Niedzicy Pani Gienia od początku sprawiła, że niejedna osoba na jej widok mocno się rozczuliła nie tylko na widowni, ale także przed telewizorami! Uśmiechnięta, pełna energii i w kolorowym, góralskim stroju zaczęła śpiewać biesiadę. Wraz z końcem jej występu pojawiły się owację na stojąco, a do seniorki podszedł Jan Kliment oraz Małgorzata Foremniak. Pani Gienia z niesamowitym uśmiechem na buzi przeszła do kolejnego etapu show, otrzymując od jurorów trzy razy tak. Jak widać wiek to tylko cyferki, a Pani Gienia korzysta i cieszy się z życia na całego! Wideo z programu możecie zobaczyć TUTAJ.

Sonda
Czy oglądasz program Mam Talent?